Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Juuni 2012
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300324

17 Juuni 2012
Tere.

Meil täna sihuke vihmane ja pime ilm, ei näe näputööd tehagi. Just paras aeg juba tehtud asjandused ette näidata.

Juuni esimeseks kollaseks heegeldasin plikale pluusi moodi asja. Hirmsa palavaga on vast liiga paks, aga palju seda palavat ikka on. Samas, saab jahedamaga teise pluusi alla panna või T-särgi. Igatahes, sel päeval, kui pilti tegime, oli seda just paras nii kanda.

Eelmisel aastal, vast mais, tegin plikale kleidi ja jaki. Nüüd oli pepu puha väljas. Tegin lõngajuppidest triibud serva ja jätsin viimase reaga veel võimaluse juppi juurde heegeldada. Peaks jälle tükk aega kanda saama.Eks need heegeldatud kleidid olegi sellised head ümber tuunimise asjad. Algul teed ikka saba pikemaks, kui ülevalt enam ei mahu, harutad selle maha ja teed uue. Mõni asi kasvab meil niisama lapsega kaasa, kleit - tuunika- särk ja siis harutan üles, saan paar mütsi.

Ahsoo jah, kollasele pluusile sai suur lill ka peale nikerdatud. Preilna paneb ennasi ise riidesse ja siis tal kergem leida, kumb pool ette käib.

Tuli midagi võõrasema sarnast.

Silver käib katusel sõda pidamas, mille peale Janerin manitseb - küll issi sinuga suhtleb pärast, pepu kaudu!Rainer lõpetas esimese klassi tänu -ja kiituskirjadega. Eile läks iseseisvalt rongiga Keilasse, vana-vanaemale seltsik. Memm sai eelmisel kuul 85 aastaseks. Oli temalgi seal üksi igav, nüüd Rainer puhkab oma väikeste kisast ja kärast, keerab Memme juures head ja paremat keresse.

Ise otsime ikka seda oma kodu. Tundub, et meist võivad võrumaalased saada. Varsti selgub kõik ja kui, siis tulen ja vaatan, miks võrumaa isetegijad pole foorumi järgi ammu kokku saanud ja kui palju teid seal ültse on!
Üks variant on veel läänemaal ka kaalumisel. Nii et näis, mis otsustame.

Nüüd siis järgmist kollast kuduma, jaani plaane pidama ja kohe tuleb Silveril sünnipäev ka. Tegemist jagub.

Ehk peale jaani teen uue reportaa˛i.Kohtumiseni!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 10:15 - Link - kommentaarid (2)

*************************************************** ***************************************************