Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Aprill 2012
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300326

28 Aprill 2012
Tere!

Tegin veel ühe aprilli rohelise. Jälle selline kombineeritud tehnika, kootud ja heegeldatud. Plikal praegu hea selliste vestipikendustega ringi joosta. Tegemisele läks paar päeva aga blogimise hoovõtule ikka rohkem. Õnneks saab kuu läbi ja pole aega kauem mökutada. Plikale kindaid teen juba kuu aega, udupeen lõng, 1,25 varrastega nikerdan. Vahepeal saab isu otsa, siis teen muid asju. Need ka küll rohelised aga ei sellesse kuusse jõua.Ega ma jonni jäta, küll varsti valmis pusin.
Aga valmis asi on selline: (see mis sinine tundub on tegelikult ikka roheline, mis roheline, selle tumerohelise kõrval hakkas veel rohkem sinine tunduma kui üksikult.) Kõik lõngad "Helen"

Pidistasin siin natuke majaümbrust ka. Ei tea, mis lilled need võiksid olla? Meie eelmises elamiskandis selliseid ei olnud. Nagu mingid varsakabjad?
Muidu meil siin suuresti sinetab ja igasuguseid muid lilli tärkab iga sentimeetri pealt. Üsna hooldamata aed aga mul hulk põnevat avastamist.Kohtumiseni mais ja ikka ilusat kevadet teile!

*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 20:59 - Link - kommentaarid (2)

*************************************************** ***************************************************