Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Aprill 2012
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300326

09 Aprill 2012
Tere viimast munadehommikut.

Laps kooli saadetud, pildid ritta seatud ja mis muud kui blogima.
Palju pole sel kuul veel jõudnud. Kui lumi poleks maha tulnud, ei jõuaks sedagi. Kaks krunti vaja puhtaks riisuda.Oleks usinam välitööline olnud, olnuks juba riisutud võinud olla. Aga nüüd jah, on paras kiht lund maas. Lapsed otsisid jälle kelgud välja ja ootasid jõuluvana.
Aga mul paar aprilli rohelist valmis ja üks veel valmimisel. Ei miskit keerulist, ikka seda, mida vaja. Sokid...ja vast selleks korraks viimane kaelus. Vähe väiksem kui teised...

Igasugu jäänustest tegin Silverile kindad. Esimene üritus lahtiste sõrmeotste suhtes. No said liiga pikad sõrmed tehtud.Mune harjutasime ka kaunistama. Kaks väiksemat tegid lepatriinudega, Rainer ruudulise ja kõige vanem, onupoeg, läks igaks juhuks lihtsama vastupanu teed ja värvis pliiatsitega.
Lõpuks oli neid mune ikka rohkem, lapsed said esivanematega vahetamas käia. Minu roosiline oli kõige tugevam, tagusin sellega kõik teised katki. Kui mees seda eile lõpuks vastu lauda katki koksis, avastas, et ma olla sohki teinud, salhvakaga otsad puha tugevaks polsterdanud! Ole loll aga ole kaval!!!

Nu vott, polegi praegu rohkem midagist.Vahin läbi akna oravaga tõtt ja pisiröövlid hakkavad ka juba ärkama.

Ilusat kevadet teiel ikka, see ilusam aeg jõuab kohe - kohe kohale!
Tsau.
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 05:20 - Link - kommentaarid

*************************************************** ***************************************************