Tere kõigile!
Laisk olen ikka postitusi tegema. Märtsi lilla juba ammu valmis ja mõned teised asjad ka.
Aprilliks saab veel villaseid asju teha, vähemalt plaanis on aga siis kisub vist ikka nii soojaks ära, et villased sokid enam ei ahvatle. Näis ,mis mõtted siis tulevad.

Siin aga kõik minu selle kuu villased ja alustame lillast. Ikka jälle kaelus ja kindlasti mitte viimane...

Viimati ostsin Selverist kaks tokki lõnga. Nii ilusad kirevad, mulle,harakale, et jätsin kohe teised tööd kõrvale ja hakkasin õhtul kuduma. Ühest tokist üks ja teisest teine sokk. Suuruse poolest parajad mu keskmisele jõmpsikale.

Hävitasin natuke lõngajääke ja preili sai kleidi. Ei jäänud just kõige kaunim. Oleks selle sikk-sakk mustri pidanud tegemata jätma. Aga hea soe ikka viimaste viludega veel selga visata.



Suurem poiss sai ka sokid.

Meie issile ka topeltkoes müts. Ise ta poseerima polnud nõus, mul olevat neid päid küll, kes vabatahtlikult poseerivad. Ma sain pihta ainult kõige väiksemale.




Preilile üks õlasoojendaja. Tegin jupike pikema kui õpetuses oli ja tekitasin mingid käeaugu moodi asjad ka. Et seljas paremini püsiks - üks suur nööp. Õpetus raamatust "Ühe lõngatoki imed". Ma ei tea, mitu tokki mul läks, olid kõik tokilõpud.


Aga selle kuuse taga on jupike meie praegusest elamisest............

...ja see on arvatavasti laste selle talve viimane lumememm.

Ehitustöö oli rohkem naabritüdruku kanda, minu keskmine lollitas seal nii sama kõrval.
Ok, pidu läbi, ma lähen nüüd ämma juurde kohvi jooma... !
Ilust kevadet teile!!!
***************************************************
***************************************************
***************************************************
***************************************************