Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Jaanuar 2014
Detsember 2013
Oktoober 2013
Aprill 2013
Detsember 2012
November 2012
Oktoober 2012
August 2012
Juuli 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Aprill 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
November 2011
Oktoober 2011
August 2011
Veebruar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300326

22 September 2009
Õhtust!

No nii, minu jaoks on siis hetkel kõik projektid lõppenud. Blogis on veel pildid näitamata ja seda ma nüüd kavatsengi tegema hakata.

Kaalulangetamisesse jõudsin teha veel ühed sokid:


Ja mütsi:


Õige omanik sai ka täna hommikul pildile, õhtul ta juba magas, tuli venda kasutada.


Vot selline väike nohune kitsekarjus: (suurem on juba lasteaias jälle)Päeva tööna lõpetasin ära printsessi seeliku. Oli ju vaja ainult vooder alla panna ja kummi jaoks kanal tekitada. See õnnestus mul just nii, et jäin tulemusega täiesti rahule. Algul tegin küll voodri seelikust pikema ja õmblesin alla serva lillelise paela aga seeliku lainelise servaga see hästi ei sobinud. Siis tegin hoopis voodri lühema, nii, et seeliku lilla alläär jäi voodrita ja läbipaistev. Nüüd olen rahul.


Muster lähemalt selline:


Printsessile see esialgu muidugi suur mis suur. Ega ma ei mõelnudki seda nüüd ja kohe kandmiseks. Selline asi peaks veel paari aasta pärast ka tore mini seelik olema. Aga naljaviluks sai proovitud, mitte just eriti printsessiliku kostüümi peale ja issi tegi pilti kah.


Ja vist ongi selleks korraks jälle kõik! Ootan huviga uusi projekte, äkki tuleb miskit, mis mullegi mokka mööda.

Projektidest osavõtmine on minu jäoks üks positiivne värk, mis tegudele sunnib. Mitte, et käsitöö peaks sunni viisiline olema aga vahest on perioode, kus ma mitte midagi ei viidsiks teha. Sihukesed värgid ei lase nurka konutama jääda ja nii sama augu täiteks pole ma lihtsalt lillekesi ka heegeldama hakanud. Katsun alati ikka natuke enamat valmis teha. Ise asi, kui vägevalt need kõik välja on tulnud, eks seda harjutamise värki tuleb mul ju ka tihti ette. Ja mina olen ju see, kes näitab ette peaaegu kõik oma nikerdised.

Noh, mõnusat nädala jätku teile ja mina hakkan nüüd tõesti pontšot kuduma!

Tsauki!!!

Ah jaa, unustasin, et mul on üks udune pilt oma agulipoisist, viisist, kuidas tema oma mütsi kannab. Pilt läbi akna tehtud ja vastu valgust, ausõna, mu aken nii s...ne ei ole.------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 16:56 - Link - kommentaarid (7)

*************************************************** ***************************************************
19 September 2009
Hommikust!


Mõtlesin küll ära lõpetada printsessi seeliku aga omastasin pool siga ja süldikausid ei sobinud kuidagi õmblusmasinaga kokku. Aga ega niisama ka ei kannatanud pliidi kõrval passida, kudusin ühed sokid. Ei tea veel, kellele need saavad, suuruselt nii umbes 38 jalale, mul endal 40. Aga küll mul neid sünnipäevi siin tuleb, saab pakki sokutada.

Sokid, 59g.


Lõnga kulus kah nii vähe, mõlemast tokist pool järgi. Nüüd pean ühed veel tegema, mulle ei meeld kui sellised ebamäärased poolikud tokid seisma jäävad.
Täna olen oma kaela nii kenasti ära maganud, et ei tea, mis pidi liigutada või kuis kummardada. Vaatan, mida tegema viitsin hakata.

Tsauki.

-------------------------------------------------------------------
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 08:16 - Link - kommentaarid (4)

*************************************************** ***************************************************
16 September 2009
Tervitus.

Nikerdasin siin paar õhtut plikale pontšot teha. Vajadust sellise asja järgi polnud küll mingi sugust. Teema rohkem selles, et kohe pean hakkama üht suuremat pontsot tegema. Kuna kusagilt ei leia õpetust, just sellist nagu tahetakse, siis tegin väikese proovilapi. Tegumood tuleb sama, muster muidugi midagi normaalsemat. Tahtsin lihtsalt proovida, kuidas, kus ja kui palju juurdekasvatusi teha. Nagu selgub, oleks altpoolt ikka laiem pidanud olema. Aga pildid asjast nüüd siin ja 174g saab kaalulangetusele ka juurde.

Õiged värvid sellised, fotode autor Rainer.Nüüd sai küll hirmus hunnik pilte.

Tsau, mu pannkoogi tegu ootab!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 14:23 - Link - kommentaarid (7)

*************************************************** ***************************************************
13 September 2009
Õhtust.

Ega siin pikka pidu postitada vist ole, plikal on nohu ja see piriseb iga paari minuti järgi. Küll võib ühel seitsme kuusel ikka suur jama nii väikesest asjast olla!!! Poisid ka nohudega kodused, täielik hullumaja! Päeval kisavad, kaklevad ja ajavad plika üles, tunnikesega suudavad toa nii tesitpidi pöörata ,et kui jaksaks, lükkaks vist kapid ka kummuli. Ei saa küll aru, et need peaksid kusagilt otsast haiged lapsed olema.

Sellegi poolest olen sentimeetri kaupa üht-teist valmis nokkinud. Albumis on juba olemas, katsuks nüüd siia ka panna.
Kõige pealt sai tehtud Silverile "pätipoisi müts"See mahub päehe Janest vanavanaemani. Kõige lahedam on muidugi Silver ise, kui sellega õues käib, nokk külje peal...no ehtne agulipoiss vanast filmist! (sellest mul kahjuks veel pilti pole)
Aga müts, erinevate modellidega ja 88g on kaalu kah.

Algul oli selline pikanokaline.
Siis keerasin noka kahekorra ja panin pvc tüki sisse. Sai palju lahedam.Hakkasin tegema printsessi seelikut. Nüüd on heegeldamise osa valmis ja kaalulangetamise albumis üleval. Lõppviimistlusest on veel puudu vooder ja värvel, koos kõige sellega, mis ma sinna mõtlen lisada. Just nimelt mõtlen! Õmblemises olen ma küll rohkem mõtleja kui tegija aga eks ma üritan. Nii ,et see siin siis 157g ja alles poolik töö:Kuna kaks neljapäeva on meil elektrivabad olnud, miskiseid liine asendatakse maakaabliga, siis seelikut heegeldada ei saamud. Muster arvutis. Tegin siis tibile sokid, üks hommik ühe ja nädalapärast teise. Ikka see villane ja ise värvitud lõng. Sutsu suured ja 44g rasked.Tibinat ma pole teile ka vist ammu näidanud. Täna nägi mul selline välja ja pärlid kah juba lemmik mänguasjad.
(see on üks Raineri tehtud kee, mingitest jurakatest plast junnidest , mida peaks vist ka helmesteks nimetatama. Pliks jurab neid siin päevade viisi. Värvilised, klõbisevad, mahuvad suhu, no mis sa veel tahad! Ärge muretsege, ta ei saa neid paela otsast kätte, päris jäme nöör on. )
Rohkem pole midagi. Tuleb seelik ää lõpetada ja ruttu mehe õele pontsot kuduma hakata. Oktoobris on nii palju sünnipäevi....

Ok, hüva ööd! Mul ei tule vist magamisest midagi välja. Lugemine juba ammu sassis, mitu korda siit postituse juurest plikat kiigutamas olen käinud. No minuti tagant kindlasti.

Magage siis hästi ja paar.kolm ööd minu eest ka!

*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 20:43 - Link - kommentaarid (5)

*************************************************** ***************************************************