Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Jaanuar 2014
Detsember 2013
Oktoober 2013
Aprill 2013
Detsember 2012
November 2012
Oktoober 2012
August 2012
Juuli 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Aprill 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
November 2011
Oktoober 2011
August 2011
Veebruar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300233

30 September 2008
Kisub pruunidesse toonidesse!

Viimane nädal siis puuni nikerdades. Ei saa öelda, et liiga vara alustasin, viimase lõnga lõikasin läbi kell 0.40 juba selles kuus! Nii et soe ja värske! Aga asjajuurde.
Kõigepealt oli plaan teha väiksemale pojale kõrge kaelusega kampsun. Lõnga oli neli 50g-st tokki. Hästi mäletades, kuidas pükstel jäi ikka lõngast puudu ja puudu, otsustasin vesti kasuks. Eks neid kampsuneid ole kah juba hulgim. Tegin siis vesti valmis, kaks tokki järgi. Ok, teen mütsi ka. Mütsi sai alustatud tutist. Selle tegu õpetas mulle lahke foorumikaaslane ja kaasraplamaalane Adelliine MSN-i vahendusel. Tema õpetas ja mina muudkui kerisin lõnga ümber oma uue tutitegemis abivahendi. Ja polnud keerulist miskit. Seni olen teinud neid kellukese moodi tutte, ümmargune osutus mõneti lihtsamaks. Ja see proovitöö nüüd mütsitipus turritabki! Mütsile tegin sama mustri mis vestilgi aga jätsin aukudega osa vahelt ära.
Ja lõnga jäi ikka järgi. Tundub küll, et see lõng on nagu pärmitainas....
Kuna möödunud päeva kulutasin koristamisele, ei andnud õhtuks ikka rahu see lõnga ülejääk. Umbes 9 paiku sain vardada pihku ja juba eelnimetatud kella ajaks valmis paar sokke. Kus juures vähemalt pool tokki lõnga on ikka veel alles!
Nüüd siis pildimaterjali juurde. Põnni pildistamine on nagu udukogu tagaajamine, sestap vestist parem pilt ilma modellita.
Kõigepealt muster, niivõrd kui seda üldse näha on:

Vest ise:

Hulk pilte mütsist ja selle omanikust, viimane kollakas pilt venna peas:

Ja sokid:

Loodan, et on piisavalt pruunid.

Ei tea, kas sel kuul miskit pruuni just juurde tuleb aga mingeid asju kindlasti teen. Nuputan selle kollase tupsusalli juurde endale mütsi. Vahva isetegija küll, garderoobis ei leidu ühtegi mütsi enda jaoks. Mõned mõtted on olemas, eks homme asun teostama.
Lähimas plaanis on veel miskit rahvusliku, mis täpselt, pole veel otsustanud. Vast midagi tarviliku suuremale pojale. Ja "üllatusmuna" magamiskott on ju ka pooleli mis pooleli! Muna ise enam nii muna polegi, rohkem tibu juba, täpselt keskööl hakkb lennuharjutusi tegema. Ja nii juba mõnda aega, naljakas, tunneks nagu kella. Või tähendab see seda, et mõne kuu pärast on mul oodata ööpäeva vahetumist, et põhitegevus hakkab öösel olema.
Nii, tegin mehe telefoniga proovi pildistamist ja sain modelliks (lõpuks ometi) meie kassi. Rainer vedas ta Laitse vanaema juurest endale ja nüüd ta siis siin hiiri püüab. Hiiri pole tegelikult enam kohanudki.
Saage tuttavaks - Frederik.

(ümbrust mitte tähele panna, see on meie pooleli olev vannituba.)

Nüüd aga kena ööd ja tegusat homset!
Ja külastage mind jälle!!!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 22:44 - Link - kommentaarid (9)

*************************************************** ***************************************************
24 September 2008
Lihtsalt üks leiutis.
Tervitus.
Valmis sain oma sallileiutise. Rohkem oleks sobinud tekiks ja kui ühes suunas heegeldada, jääksid "takjad" ühele poole. Peab kunagi veel proovima. Lõngadeks oli umbes 200g mingit kollast beebi lõnga ja see:

mida kulus 100g.
Pikkust 160 cm + narmad ja laiust 24 cm. Venitada annab ka veel.
Ülejäänud pildimaterjal:


Nüüd peaks Silverile ühe kõrgekaelusega kampsuni kuduma, sellega on vast ikka kiirem kui tite magamiskotiga. Hakkangi kohe lõnga ja mustrit valima.
Kena sügis, eks? Hea veel näputööst viimast võtta, kui lapsed saab tükiks ajaks õue kupatada. Mul muidugi üks jonnipunn juba siin tagasi.
Tsauki, lähen uutele tegudele!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 14:03 - Link - kommentaarid (13)

*************************************************** ***************************************************
22 September 2008
Sigrimigri september.
Sain lõpuks valmis poja püksid. Ikka ja jälle kaugel sellest, mis plaanis oli. Esiteks tahtsin laiad sääred teha aga loll valisin mustriks 5+3 sooniku. On need siis nüüd jah laiad! On küll kui venitada, roni või ise sisse. 200 silma oli ülemisel osal ja tehtud 100% ringvarrastega.Mitte ühtegi õmblust. Lõngad Oracril Elle ja Novita Helen.Kokku 4 tokki ja mitte juppigi üle. Iseenesestki mõista sai lõng otsa, kappasin läbi hulk poode Tallinnas ja Raplas - parasjagu just seda tooni polnud. Netist tellima ka ei hakanud. Sestap siis üks säär puhta sinine ja ma arvan, et selle pärast see jalg külmetama ei hakka. Poisi pildile saamine on võimatu üritus aga miskit ikka lõpuks õnnestus.
Väike vilets pildike mustrist (kui siit midagi aru on saada):


Ja lasin neid ka natuke õues sisse töödelda, homme lähevad pessu, näis kas ja mis nendega juhtub.


Muus osas kah miljon asja käsil ja pooleli. Tite kotti ikka koon ja harutan aga tegelen sellega. Hetkel võtsin käsile endale salli heegeldamise. Lõngaks sai siis see uus mumudega Spirit. On ikka nöör ja mummud küll. Algul proovisin kududa. Nr 5 varrastega, pool tundi, tokk otsas ja salli ei kusagil. Mingi jupike ainult. Nüüd siis heegeldan. Ja nii, et vean seda mummulist teise lõnga järgi. Noh, mis siin seletada, väga omapärane värk jääb ja lõng lööb kordi rohkem ette. Kui lähipäevil valmis saan, eks siis näitan.
Lähimal ajal on veel plaanis pisemale pojale kõrge kaelusega kampsun teha. Ei suuda otsustada millisest lõngast. Mõned kümned lõngakilod ahvatlevad kõik korraga tegema. Vast valin mõne välja. Ja sokke on vaja palju, palju kududa. Tea, kas nendeni ka jõuan.
Ok, mis ma siin unistan. Jõuab veel natuke heegeldada, enne kui unenui pähe lajatab.
Noh, ja suvi jõudis kah lõpuks kohale, nautige seda, kuidas suudate!!!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 20:22 - Link - kommentaarid (10)

*************************************************** ***************************************************
13 September 2008
Tegemised kisuvad lörri...


Kõigepealt pean siia lisama lingi, kuhu panin jälle mõned raamatud müügiks. SIIN!
Nüüd on hiire nupualune tühi, saan näidata oma ainukese näputöö, calorimetry, mille tegemine võttis tunnikese aga on vähemalt tarvilik kraam. Ja esimene katsetus Savitaksi lõngajäägist. Seda jääki jäi veel järgigi.


Ei teinud nii laia, kui ettenähtud ja silmi oli ka 80. Pidanuks 120 olema aga parasjagu jäme lõng kah ju. Igal juhul olen rahul, hea seenelkäima peakate, põdrakärbestele lennulava vaba! Peaks neid veel teistes värvides ka tegema ja üks vägev müts kuluks ka marjaks ära. Ei kujuta ainult ette, mis sugune see olema peaks, mis minu moluga kokku sobiks. Sellega ei sobi nagu mitte miski.
Aitäh kõigile, kes mulle tite magamiskoti õpetusi ja linke saatsid, siia ,MSN-i ja e-mailile. Tuustisin ise ka kaks ööd netis ja oh imet, kolme tunnise otsimise järel leidsingi ühe magamiskoti koos õpetusega! Mul läks silm ikka tõsiselt punni, et kas tõesti....Kahjuks tunnistajad juba magasid, kell käis 3-e öösel.
No nüüd ma olen neid ja veel palju teisigi asju leidnud. Aga lõng ei jäänud ühekordselt kuigi ilus ja paks, panin siis kaks kokku. Hoopis teine asi, kena pehmeke, nagu karvane fliis. Aga, aga, aga... nüüd saan selle kogusega ainult koti seljataguse ja rohkem samasugust pole kusagilt võtta. Töö seisab, las seisab natuke. Kui ikka kuidagi lõnga juurde ei leia, eks harutan üles, panen ühe tavalise lõnga kõrvale ja hakkan otsast peale.
Ja soki lõnga mul ka ikka veel pole. Kuidagi lörri kisuvad viimasel ajal kõik mu plaanid. Hakka või tõesti ainult peapaelu kuduma!
Kuna "üllatusmunale" kotti teha ei saa, hakkasin "pesamunale" pükse kuduma. Ehh, värvel on valmis, no ei lasta teragi rahus olla. Siiski loodan paari - kolme päevaga valmis saada. Loodan!!!
Oki, minge raamatuid vaatama! Mul jälle laar seeni millekski teha vaja!
Ja seenele tasub kah ikka veel minna! Ruttu, ruttu!! Üks öökülm käis juba üle!!! Ja võtke vikat kaasa....!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 12:54 - Link - kommentaarid (3)

*************************************************** ***************************************************
10 September 2008
Tervist!
Mõned väikesed asjandused on jälle valmis:

Ja ühed korralikud paksud papud, seekord täielik omalooming ja minu arust täitsa kobedad said.

Pael sai vähe nigel, kui oma suurepärase punumismasina kätte saan, teen uue paela.( Lõpuks on selle nööripunujaga sama lugu mis mu kauaigatsetud traadiväänamis raamiga - kui lõpuks sain , ei oska sellega midagi pele hakata )
Nüüd oleks vaja titele magamiskotti kuduma hakata aga ühtki õpetust ei leia kusagilt. Pool ööd mõtlesin, kust ja kuidas alustada aga ega ei tea veel praegugi....
Kui keeegi teab mõnd juhist sellise asjanduse tegemiseks, oleksin ülimalt rõõmus ,kui minu nina ka sellesse pistetakse! Paar sellist ideepildikest olen omale kusagilt koppinud ja need kah suuremaks teha ei anna. Heegeldatud, nagu ma aru saan...või ikka kootud....?

Saa siis miskit aru, kui palju silmi luua või mis mõõdud on. Aga ma pean selle saama!
Lõngaks on mul midagi sellist. Päris õiget marki ei leidnud kusagilt, Abakhanist ostetud. See oli siis karvasuselt kõige sarnasem.
No ühesõnaga heegeldada seda ei anna, ei leia ühtegi auku karvade seest üles, kuhu nõel toppida. Tegelen praegu proovi lapiga. Suht raske kududa ka ja mingil mustril pole vähimatki mõtet.
Oh, oleks mingi mõõtudega piltki ees....
Ja veel pean jagama oma rõõmu lõnganoosi üle. Nimelt õnnestus eile Savitaksiga veits vahetus kaupa teha, kardan, et suurem kasu ja rõõm on minupoolne! Jagelesime emaga juba õhtul kottide kallal aga mina oma haraka kalduvustega kraapasin ikka kõik kirevamad endale! AITÄHH, Savitaks!!!
Nüüd aga vaim valmis Rapla poodidesse minekuks, pojal on ilmtingimata vaja lauamängu "Reis ümber maailma" , mida meil eile linnast ei õnnestunud leida. Loodan, et tuttavaid ei kohta, ma ei viidsi ennast mukkima hakata. (muksima, nagu Silver ütleb.)
Olge tublida ja ärge nohu saage!
Tsau!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 11:34 - Link - kommentaarid (5)

*************************************************** ***************************************************
08 September 2008
Hei!
Üle hulga aja pistis internet mul terve postituse nahka! No uuesti ma nii palju pula ei viidsi ajama hakata, nii, et teil veab täna. Aga noh, pool kilomeetrit ikka tuleb.
Heegeldasin täna papusid. Eks neid ole nii lambist enne mitmeidki tehtud ja täitsa kobedad. Nüüd üritasin teha nii nagu peab ja pole üldse rahul. Kuidagi kandilised jäid ja suured kah. No ja see , ei välku ega midagi enam.Akud ikka täidsa peetis. Tea millal sellisele poele pihta saan, kust neid saaks.Väiksem pilt telefoniga tehtud, seal vähemalt värvid enam-vähem õiged.


Ja mõned pisividinad kah ikka jälle. Sõrmused on hästi nigelad, proovisin seda mitmekordse peenikese traadiga tegemist, ei ole suurem asi küll. Sestap ei raisanud sinna ilusamaid helmeid kah, nagunii ainult katsetused.
Värvid ka kaugel õigetest, need mustad kõrvakad on tegelikult ilusat tumerohelist värvi.Täna siis võtsin tõsiselt ette oma tulevase beebi riietege varustamise plaani. Eks ole tore, kui on talvine tita, saab palju asju valmis kududa ja heegeldada! Tellisin siis kõigepealt käsitöö ajakirju, spetsial beebidele mõelgud kudumite - heegeldistega. Tahaks ju ikka miskit muud, kui eelmistele põnnidele tehtud sai. Tahaks ise ka areneda. Noh, lõnga tellisin....ja siis veel hulga nänni, millega pole beebil küll miskit pistmist. No mida olulist on selle projekti juures nööripunujal! Koonerdasin, mis ma koonerdasin aga hulk värki sai ikka kokku kraabitud. No ega nüüd ei kahetse kah just, põnev pakke ootama hakata.
Kõike vajaliku ma ei saanudki. Kus müüakse Jõgeva üleminekuga lõnga? Netipoodi ma mõtlen. Vaatasin küll kõik läbi, mida teadsin aga ei midagi või vähemalt mitte sellist mis mul vaja.Nüüd tuleb vist sokk ikka üles harutada. Teil olid siin küll lahedad ideed, teha teine teist värvi aga ma ei tee neid endale ja vaevalt see trikk mul läbi läheks. Ei saa endale jätta ka, minu kobeda sääre ümber ei mahu!
Haaaa!

Isetegija lõngapood!!! :
No kuidas ma lähen nüüd ühte vihti lõnga tellima.
Küllap kohtume, ma siin ikka vaikselt tegutsen ja päälina poed mul ka veel rüüstamata.
Tsauki, ma suundun nüüd sinna lõngade lehele!!!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 19:12 - Link - kommentaarid (2)

*************************************************** ***************************************************
07 September 2008
No tervitus!
Peeeees mu sokitegu! Lõng vedas alt. Õigemini olen ise lühikese mälu ja väga väikese mõtlemis võimega. No tegin Jõgeva üleminekuga lõngast. Miskipärast arvasin, et kusagilt kera keskelt värvid korduvad. Ptüi, tühjagi nad kordusid. Üks sokk valmis, kerisin ülejäänud kera ringi, sealt tuli välja ainult roheline, kollane ja lõpuks ka punane aga mitte juppigi sinist! No nüüd on kaks võimalust, üles harutada või üks viht sama lõnga juurde osta. Üks õnnetu sokk siis selline:
Suure südametäiega tegin hoopis natuke pisividinaid. No lihtsalt tuli isu ja tegin. Siis muidugi andsid fotoka akud otsad! Ega nüüd pääse uute ostmisest. No ültse enam ei pildista ja kui siis.....jube tulemus. Eks katsuge miskit aru saada.
Sõrmused:


Ja ühed ülilihtsad kõrvakad ja üli kehvad pildid:


Suurendada ei kannata, siis ei saa enam midagi aru.
Nii paljukest siis minu tänastest tegemistest. Homme lähen päälinna käsitöö poode rüüstama. Vaja ona nabanihutajale ka ju miskit tegema hakata!
Nüüda aga seene-hakkliha pikkpoissi tegema ja kööki rookima, pole siin midagi kogu aeg vardaid liigutada.
Hüva uut nädalat teile ja kui ilm lubab----ikka seenele!!!!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 14:55 - Link - kommentaarid (7)

*************************************************** ***************************************************
06 September 2008
TERE SELLEKUU ESIMEST LAUPÄEVA!
Täna pole mul ühtki käsitööd näidata. Sokipaar ikka veel heegeldamisel. Kogu vaba aeg kulub seenel käimisele ja mõni moositegu kipub ka ikka veel vahele tulema. Tahtsin hoopis öelda, et panin mõned raamatud müüki. Kel huvi vaadake SIIA!
TSAU SELLEKS KORRAKS!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 11:09 - Link - kommentaarid (1)

*************************************************** ***************************************************
04 September 2008
NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:
066667

ISEGI ÜRITASIN VALVATA ILUSAT NUMBRIT, AGA OLI IKKA 5 LÕPUS JA SIIS JAUBA 7
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 09:59 - Link - kommentaarid

*************************************************** ***************************************************
No tervitust jällegi!
Kui mina juba kord hakkan siia kirjutama, siis ikka järjest kohe! Mis iganes valmis saab, see kohe üles. Eilse tööna sain siis valmis heegeldatud sokid. Katselend, nagu see oli aga loogika pidas paika ja sokida said täitsa sokid! Omad hed ja vead ka teada ja võib uut paari tegema asuda. Tehtud nii nagu kootud sokidki ainult kõigepealt tegin poole pöiani valmis, siis keerasin hoopis otsa ringi ja tegin varba otsa sinna kus oli algul säär. Miks nii? Sellepärast, et ma loon alguse ringiks silmused kuidagi kõvasti ja sealt ei anna oma koiba läbi ajada. Kui see osa jääb aga ümber pöia, pole mingit vahet märgata. Eks proovin ikka õiget moodi ka teha aga nii on ka täitsa hea! Muidugi lõnga kulu on u.115g nr 40 sokkidelE aga valmis saavad mõne tunniga.
Noh, näitan ka vä? Ei tea kas julgen....Igavesti kirju-mirjud. Kanna kohas isevärvitud lõng.
Nüüd aga tuli ahjust järjekordne lõhnav pärmisaia jurakas. Söön kere korralikult täis ja seenele!!! Tänane soe öö kindlasti kiskus raginal seened maa seest välja!
Ruttu, ruttu, kuni veel päike paistab!
Teie kah, MINGE SEENELE!!!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 09:21 - Link - kommentaarid (13)

*************************************************** ***************************************************
03 September 2008

Plaanisin paar päeva ripatsit teha. Osa plaane mul muidugi plaanideks jäävadki. Oligi just mõte teha õunapuu või midagi sellist. Täna ennelõunal avastasin, et põrnikas on sellega juba edukalt hakkama saanud. Tirisin siis kah traadi välja ja vusserdasin midagi kokku. Õrna aimugi muidugi pole, kuidas seda õige teha oleks aga minu esimene puu näeb välja seline:


No ei ole nii väga puu moodi, rohkem nagu põõsas!
Uut ka kohe tegema ei hakka. Mul käsil hoopis soki heegeldamine. Tuleb jälle selline omaloming. Näis kas ja mis välja tuleb.
Nüüd aga edasi ühepajatoitu keetma ja pärmisaia sööma!
teile!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 11:34 - Link - kommentaarid (3)

*************************************************** ***************************************************
02 September 2008
Õhtust.
Sain täna hommikul lõpuks valmis sokid rahvusliku projekti tarvis. Mustriks siis Hageri kindakiri.Olid kaks suht jämedat lõnga. Hakkasin tegema 12 silma vardal ja arvasin, et lähevad mulle endal jalga. Kui 5 cm tehtud, vaatasin, et hea kui suuremale poisile lähevad. No tema jalajärgi ma need lõpuks tegingi aga arvan, kui need nüüd kenasti läbi pesen siis kõlbavad ehk väiksemale. No õnneks mul jalgu jätkub kuhu sokke panna. Hetkel siis suurus nr 34 aga kummiku järgi otsustades on väiksema jalg ka juba 30. Igaljuhul oma vanuste kohta on poisid suured nii kehalt kui jalgadelt. Suurem on 130 cm pikk, väikest pole mõõtnud aga ta on teisele täpselt õlani. Kaaluvad ka 18 ja 22 kilo. Vanem poiss oli kaheselt isegi 24 aga nüüd on välja kasvanud. Kus juures kopsakad rasvarullid nad pole nagu olnudki, kõik jaotub pikkuse peale ära.
No vanuselt nad siis praegu 2a2k ja 4a9k.Eks nendele riiete ja jalanõude leidmisega on ikka omajagu probleeme olnud. Eriti titemas eas, kui pead selga toppima tükk maad vanemate jaoks tehtud riideid, mis tite kehaga kuidagi kokku sobida ei taha.Üle kahe aasta läheb juba normaalsemaks. Mis vahet seal enam, kui 4 aastane 7-8 aastase dresse kannab.
Käsitööga on nüüd nii, et hetkel pole ühtegi asja pooleli. Aga plaane muidugi on. Suurem osa mahla ja moosi majandust sai ka lõpuks valmis. Eks seda õunakat tuleb veel teha. (kõrini juba mäkkamisest!)
Homme vaatan, millise näputöö ette võtan.
Ok, mul nüüd kole nälg, lähen kokkan ruttu midagi.
Tsauki!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 17:47 - Link - kommentaarid (7)

*************************************************** ***************************************************