Sireti pesakast.
Sireti pesakast.
Summer Tagaplaanil banner Spring countdown banner MINU TROBIKOND: Foto NAGI's: P7070016 Foto NAGI's: Picture or Video 023
Free Blog Content

2012 tegemised...... 2011 tegemised ...................................... 2010 tegemised ....................................... ........................................................
SÜNNIST: 16.02 seisuga 42 talve
ASUN: Viitka, Vastseliina vald.
TÄHTKUULT: Veevalaja
ÜLDISELT...
üritan kõike, mõni asi isegi õnnestub.
MULLE MEELDIVAD...
Kuulata muusikat, jalutada lastega metsas, korjata seeni-marju ,teha üks hea praad, küpsetada üks hea pirukas või kook, pannkooke teen hea meelega, ja muidugi minu armastatud käsitöö, juba päris väikesena hakkasin ema eeskujul kuduma ja tikkima,niisama ei suuda 10min. paigal istuda,midagi peab näppudevahel olema.
Eriline tõbi on arutul hulgal lõngu ja helmeid kokku osta, et oleks ikka valikut, kui mõni idee pähe torkab! Aga ikka seda ei ole, mida vaja...
EI MEELDI...
Asjad ja olukorrad mis kuhugi edasi ei vii,millel pole tulemust. Sügisene külm vihm, vinge tuul, must kohv, alkohol, virisejad - torisejad inimesed. Kamandamine ei lähe ka mitte!
Ja see kui raha on otsas.
MINU ARHIIVIKE
Viimased postitused
Jaanuar 2014
Detsember 2013
Oktoober 2013
Aprill 2013
Detsember 2012
November 2012
Oktoober 2012
August 2012
Juuli 2012
Juuni 2012
Mai 2012
Aprill 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
November 2011
Oktoober 2011
August 2011
Veebruar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
August 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Jaanuar 2010
Detsember 2009
November 2009
Oktoober 2009
September 2009
August 2009
Juuli 2009
Juuni 2009
Mai 2009
Aprill 2009
Märts 2009
Veebruar 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
KÄIN PIILUMAS: ;)
LOEKSIN...
Võrumaa ajalehed, enamasti internetist.
Mustrilehed!
Ja juba mitu aastat Aabitsat! Õnneks on erinevad! ;)
MUUSIKAT IKKA !!!
Muusikat kuulan täitsa seinast-seina,igast stiilist mõni lugu kõlbab. Viimasel ajal tuleb kohustuslikus korras palju laste laule kuulata :)
Ooo, ja minu jõmpsikad jõutsid nüüd klubimuusikani... mõni ikka meeldib mulle ka!
FILMIDEST...
Mõned eesti seebid, telemängud, Reporter... kui meelde tuleb.
NII MÕTLEN MINAGI :
Mis siin ikka tsiteerida, elu ongi ju lihtsalt ilus!


NII MITU KORDA ON MIND KÜLASTATUD:

300326

28 Mai 2010
Hei!

Tegin eile oma esimese motiivi töö. Õnneks on mul pisike piiga, kelle peal katsetada, ei pea suurt vaeva nägema. Komplekti kuulub veel ka peapael lillega aga see pole praegu käepärast.

Kui kunagi kodus jälle neti maailma pääsen, eks siis on ikka nii mõndagi veel näidata.

Aga piiga särk - vest siis selline:Ühel kombel võtsin ka pöiad maha. Tegin fliisist serva alla ja varbaotstest said toasussid. Need viimased on mul hetkel pildil olemas.Kahjuks rohkem pildimaterjali pole kaasas.

Tsau!

*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 11:53 - Link - kommentaarid

*************************************************** ***************************************************
25 Mai 2010
Tere.

Nii, nüüd on siis jälle kodus arvuti mokas. Rääkimata sellest, et loen kroone, kuidas netti maksta, nüüd siis kappa jälle arvutiga ka remonti. Hinge ajab täis aga uut ka ikka veel osta ei jakasa.

Kui ma siin naabri juures juba kord olen, panen mõned viimaste päevade tööd ka üles. Paremad pildid on muidugi kodus, arvutis kinni.

Tegin valmis "nelja aastaaja" kevadtöö, milleks sai tütrele pükskostüüm. Pitsisin ja satsisin kõige sellega, mis kodus oli, värvivalik ei saanud just kõige parem. Aga kuniks see on, varsti juba väike.

Pilte kah modelli tagaajamisest:

Heegeldasin plikale paar särki-värki ka. Said tehtud küll pildid modelliga aga nagu eelpool öeldud, need kodus arvutis kinni.
Nii, et leppige nendega, mis on.

Üks selline paks, tume ja pärlitega ka.

Kunagi ehk panen tegusamaid pilte ka.

Muuseas, panin siia IT foorumisse müüki ühe voki ja õmblusmasina.

Ja kui ma siin naabri juures juba olen, näitan teile koerakaela keedest pilte modellidega. Naabritüdruk just tegi. Keed on igapäevaselt kasutusel ja ikka veel terved. Uskumatu!Vot nii, ongi kõik!

Kohtume siin nüüd vist pisut harvemini aga aeg - ajalt ehk siiski!


Ilust saabuvat suve teile kõigile!


*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 15:46 - Link - kommentaarid (5)

*************************************************** ***************************************************
16 Mai 2010
Tere taas.

Laadisin just värskemaid pilte Nagisse, mõtlesin, et panen ühtlasi juba siia ka ära.

Mi see võiks olla?Ma ei saa ikka üle ega ümber ananassi mustrist. Mulle ikka veel kohutavalt meeldivad kõikvõimalikud ananassi musrtid! (ananass ise mulle nii väga ei meeldi, ainult laua kaunistusena või porgandi salatis. )

Sai sellest tüdrukule pearätt. Eelmine oli nii väikese kolmnurgaga, et see nurk kukkus pigem silmadele kui kuhugi tahapoole. Nüüd sai pikema sabaga, nii et annab see saba paela alla kinni ka siduda. Korralike pilte ma muidugi jälle ei saanud, magades talle ju rätti pähe ei saa ja ärkvel olles ta sekundit paigal ei püsi.

Tähelepanu sellele atsessuaarile ka, mis Janerinil kaelas on. Kaua ta kannab emme omasid, tegin talle ka kolm keed, nendest laste helmestest. EI, TA EI SÖÖ NEID ÄRA!

Üks siis paras jagu kaelas ja teised kaks siin:

Silverile tegin ükspäev binokli. Eraldi seda pildile ei saanudki, ootas kärval ja rabas ära.Miskit on ikka jälle teoksil ka aga hetkel tsauki!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 11:06 - Link - kommentaarid (6)

*************************************************** ***************************************************
11 Mai 2010
Hei.


Veel ikka üks postitus enne jaanipäeva.
Sain täna valmis ühe piraka poekoti. Vot see oligi asi, mida eelmises postituses kirusin. Hakkasin tegema tuniisi nõelaga, mis käes keerdu kiskus ja lõpuks ikka lihtsalt heegeldasin. Voodrit veel ei teinud. Käin korra kaubareisil ära, vaatan, kas on vaja. Ilma voodrita annab ju venima ja mahub ikka veel üks asi sisse toppida.

Eile tegin ühe väikese eluka, ei osaks öelda, kes ta on ja kas isane või emane. Vanem poiss võttis endale kaissu, mingi tulnukas vist.

Hirmus elukas ja tehtud kõigest sellest, mis mu laua ümbruses leidus.


Laupäeval käisime oma perega Varbola linnuses. Nagu kodus veel loodust, rohelist muru ja jooksu ruumi vähe oleks! Tahtsin poistele natuke ajaloost rääkida. Puuskulptuuridest pole seal suurt midagi järgi, mädanema läinud teised. Seitse aastat tagasi olid täitsa kobedad. Isedi vaatetorni oli keelatud ronida ja nägi seegi lähemal vaatlusel väga kahtlane välja. Aga mõned pildid siis...Tsau nüüd, mu kast jookseb kohe kokku, pole siin aega kahjuks pikalt plärada!
*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 19:46 - Link - kommentaarid

*************************************************** ***************************************************
08 Mai 2010
ILUSAT EMADEPÄEVA!

Pole ammu viitsinud siia midagi postitada.
Natuke ikka tegutsenud olen. Janerin sei uue peakatte,roosa lipsu ja karvase vesti.

Foto NAGI's: Emadepäeva pidu lasteaias. 003]

Vahepeal tegin rohkem kui kümme kikilipsu. Pildile neid muidugi pole viitsinud ajada. Nii palju, kui laste kaelas näha on.


Ega siit nüüd erti midag näha ei olnud küll.

Ma ei tea, kas aasta kolme kuusel plikal saab juba mingeid riietuse eelistusi olla, aga talle hirmsasti meeldis üks väikeseks jäänud pontso. Muudkui tiris, sikutas ja õiendas, kui seda kusagil nägi. Muidugi tühjendab ta mul kummuti sahtleid sada korda päevas. Ja see riidehilp tundus talle väga meeldivat. Proovisin ümber keha, seelik, mis seelik. Ainult alla vajus. Tegin siis oma uue tuniisi nõelaga, ülesharutatud tite mütsist sinna traksid peale. Nüüd on selline ja talle ikka tõesti meeldib! Jube paks muidugi, mõeldes lähenevale suvele.Tema pildile ajamine on muidugi endiselt suuremat sorti ajujaht. Hea, kui on vennad kodus, kes mulle saagi ette ajavad!

Muuseas, kes seda tuniisi värki pole teinud siis üks lihtsam heegeldus näeb välja nagu kootud pind. Ainult taga jookseb pikkupidi triip ja see töö ei kisu servadest rulli. Kitsamaid ribasid on väga lihtne ja mõnus heegeldada. Saja silmuse juures ma aga ei jõua ära kiruda oma tamiiliga heegelnõela. No kisub teine keerdu, konks ikka vales suunas. Lõpuks on käsi kah keerdus, kahju et see mul kummist ei ole! Küll venitasin tamiili kuuma veega sirgeks, natuke aega ja jälle keerdus! Ptüi k..... Poole töö pealt läksin üle tavalisele heegeldamisele.

Noh, paar päeva tegelesin ehtemajandusega ka. Tegin hunniku kaelakeesid......naabri koerale! Ja katsuge nüüd ette kujutada, et ma ei olegi hulluks läinud. Netist näidati pildid ette, millised olla võiksid. Ja kus olid veel vägevad hinnad, taalades!!!! Näitaksin teile ka kus need netis on aga mul link teises arvutis ja see, siga, jookseb enne kokku kui mingi lehe ette võtab.
Kahju, et mul sel ajal vilets fotoaparaat kodus oli, pildid said viletsad aga mõned keed olid päris kenad. Nüüd on koera kaelas!
Tegu on väga väikese koeraga, nii et ühe korrakiku suurusega inimese kaela need ei läheks. Naabri tüdrukule endale muidugi läksid, eks nad siis koeraga kahepeale kannavad!

Vot selliseid asju toimetan siin mina tasapisi.
Kohe, kohe on valmis saamas poe kott. Kui valmis, eks siis räägin ka paar sõna rohkem. Ja mu roosa "aastaaja töö" on ka poole peal. Plus muid väiksemaid vigureid, papi ja paberitöid Raineriga jms, mida ei jõua ette lugeda.


Nii, käisin ja tõin ära lingi koerte ehetele. Panen ruttu siia, enne kui kast kinni jookseb.
Neid oli muidu veel mitu tükki.

Kliki ja saad asja juurde.


Ilusat kevadet teile, vast enne jaanipaeva jõuan ka jälle siia kirjutama!

Tsau!

*************************************************** ***************************************************
siret73 sel ajahetkel ise kirjutas . 21:04 - Link - kommentaarid (8)

*************************************************** ***************************************************