<a href="http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=35 "target="_blank"/></a>http://www.isetegija.net/mkportal/blog/images/13376ban.gif" border="0" /></a>


Uruhiire pesa
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Minust

Vanus: 30
Asukoht: Saaremaa
Heegeldan ja koon, teen iganes, mida inspiratsioon toob :)

TEEME KOOS
HETKEL KÄSIL
VABAKUTSELINE
TEHTUD!
Teeme piparkoogimaja 2008
TEHTUD TKV-projektid
Arhiiv

Viimased postitused
Detsember 2007


MÕTE

Jumal, kui Sa annad inimesele noku, anna talle siis natuke mõistust ka! No kauba peale või nii :)


SELLINE MA OLENGI

KÜLASTUSED

135751 külastust


......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
14 Detsember 2007
Näpunööri õpetus

Seoses kohe-kohe valmiva ananassi-seelikuga, tuli meelde, et kord juba varem küsiti minult, kuidas teha nö näpunööri (seelikule panen ka nööri kummi või luku asemel). Üritasin teha pilte ka, katsun natuke seletada, aga peaks suht hästi aru saama küll.
Vaja on siis pikka niiti (lõhna või millest vähegi punuda saab), kahjuks ei ole kunagi ära mõõtnud, kui pikast kui lühikese punutud nööri saab Olen ikka silma järgi umbes teinud Alustatakse paela keskelt, kuhu tee lihtsalt üks aas (või silmus), no nagu alustaks heegeldamist..

Aas võta nr 1 sõrmele, teise käe sõrmega nr 2 tõmba läbi aasa uus aas ja lase nr 1 sõrmelt aas maha ning tõmba see kokku..

Ja nii edasi ja nii edasi. Liigub siis ühe käe pealt teise peale ja saab hästi kiiresti valmis. Võibolla on sellel mingi targem nimetus ka kui näpunöör, aga jah, mulle õpetas seda vanaema
Nüüd siis panen seelikule paela ära, väike viimistlus ja homme juba uus postitus