Heliivika võlumaailm
Minu blogi nupuke
vanus: Parasjagu
asukoht: Päikesesaar
Päiksemärgi esindaja: Lõvi
LINGID

fotoalbum
KONKURSID

TEEME KOOS

ÕPETUSED

Pärliussi põimimine
Pärlikorallid
Liitpärlid
Türgi pärliuss
Pärliussi mustrid
Ehtekarbi valmistamine
Pärlitest rist
Pärlitega kaetud pärlid
Ogalala
Peyote T-kinnis ja rõngas
Pärlitest leheskeem
Pärlitest ratas
Õhuline pärlitest lill
Pärlitest lips
ARHIIV
Viimased postitused
Aprill 2014

Huvitavaid blogisidHeliivika võlumaailm
Käsitööna valminud ehted ning teised armsad südameasjad
info@heliivika.com
23 Aprill 2014
Kuu aega möödas viimasest postitusest. Selle aja jooksul on nii mõndagi tehtud.

Näppisin uut savi nimega Claycraft by Deco. Igal savil omad plussid ja miinused.
Plussiks on see, et õied jäävad imekerged. Suuremates seadetes, kus on oluline ka materjali kergus, on see suurepärane. Kuid savi kuivab kiiresti ning keerukamaid värvimänge on halb teha, sest kokkupanemise ajaks on materjal liiga kuivanud. Ka imetillukesi detailidega on keeruline ning vormidega lõigates jääb serv kiuline.
Kasutasin seda savi ühe kimbu tegemisel. Kõik roosid ja rohekad ning valged nupud on selle kerge saviga. Liiliad fimost.
Kimp oli kaaluga mõni gramm alla 200. Seega pea samas kaalus kui 200 grammine šokolaadi tahvel.Rohkem pilte kimbust (palun veidike lehte allapoole kerida) SIIT.

Vahepeal on mitu albumit tehtud. Kuid pildi panen ülesse kahest toredast minimalistliku kujundusega albumitest. Albumid mõeldud vendadele ja sinna sisse peaks mahtuma lasteaia käimise aja jooksul tehtud pildid.Üks omaette mahukas projekt olid ühed ilusad kutsed. Muidu seni olen teinud pitsilisi, romantilis sitside ja satsidega, kuid sedakorda haakub kutsete teema mere, ankrute ja sedasorti sümbolitega. Infolehti vahel mitu ning ühed neist isegi kahepoolsed. Siinkohal tuli printeriga kuidagi koostööd teha, aga viimaks saime ikka hakkamaVeel ühed romantilised pulmad koos piibelehtede ja valgete freesiatega + kolm albumit.
Esimene pilt ennem eheteks lõppvormistamist.


Ehete pilt tehtud albumite põhjal.


Juuksenõelte proov minu piiga juustes.Aprillis toimus meie saarel Kärdla Käsitöö Moeshow ja võtsin oma ehetega ka sealt osa. Seal oli palju toredat käsitööd ja modellideks olid kohalikud noored (nii ajsalikud ja tublid!).Ehte pilte koos modelidega saab näha minu FB lehel.
Kõik selle ürituse pildid on üleval fotograaf Triin Lukase FB lehel.

Katsetasin ka sireleleid... soojenduseks. Sirelid on nii toredad, kahju, et nende õitsemiseiga nii kiiresti möödub. Tehtud kõrvarõngad said imekiiresti läbimüüdud ning uuesti voolin neid aprilli viimasel poolikul nädalal. Teen igasuguseid muid variante ka nii ehete poole pealt kui ka kompositsiooniliselt. Nt teen veel õiekobaraid koos lehtedega jne. Kui kellegil tekib sirelitega seoses mõtteid, mida sooviks enda küljes näha, siis hõigakuInfo pildiloleval kõrvarõngastest SIIN.

Eelinfoks. Tõenäoliselt tuleb peagi tegemisele ka Saarde kandi triibulised ehted. Kui kedagi peaks huvitavama, siis võib samuti enda mõtetest märku anda


Pilt on laenatud Elegia pildivaramust
Senitehtud küüdutriibulitest ehetest saab aimu minu senitehtud ehete põhjal. Tule ja vaata.

Päikseliste tervitustega,
Heliivika

heliivika posted @ 05:48 - Link - kommentaarid (4)348682 külastust