Heliivika võlumaailm
Minu blogi nupuke
vanus: Parasjagu
asukoht: Päikesesaar
Päiksemärgi esindaja: Lõvi
LINGID

fotoalbum
KONKURSID

TEEME KOOS

ÕPETUSED

Pärliussi põimimine
Pärlikorallid
Liitpärlid
Türgi pärliuss
Pärliussi mustrid
Ehtekarbi valmistamine
Pärlitest rist
Pärlitega kaetud pärlid
Ogalala
Peyote T-kinnis ja rõngas
Pärlitest leheskeem
Pärlitest ratas
Õhuline pärlitest lill
Pärlitest lips
ARHIIV
Viimased postitused
Juuni 2012

Huvitavaid blogisidHeliivika võlumaailm
Käsitööna valminud ehted ning teised armsad südameasjad
info@heliivika.com
20 Juuni 2012
Pildid piltidest ja minialbumid

Sain eile kätte hunniku pulmapilte, kusagil 250 ringi. Aga viimasel minutil selgus, et piltide soovijaid on veel ja tellisin juurede. Homme peaksin kätte saama veel mõnikümmend pilti.Kõigepealt lõpetasin ära minialbumite tegemise. Mõõtudelt on 16x16cm. Pildid nende tarbeks tellisin suuruses 10x13cm ja eks enam-vähem kõiki pilte sai väiksemaks lõigatud ja kohendatud. Sisse mahub 8 suuremat pilti ja lisaks paigutasin ka 4 väiksemkas kohendatud pilti külgedele albumi sisse. Piltidele järgneb VIDEO!

Muist osa fotode juurde lisasin ilusaid ütlemisi ja fraase armastuse ja elu kohta. Eraldi kirjeldavaid memosid ei lisanud, sest kes kohal olid nägid ja teavad isegi. Pulmade ettevalmistaval perioodil sai tehtud erinevaid etikette ja silte ning mõned embleemid lasin ka albumite tarbeks uuesti välja. Lisaks veel üldpildid kogu tehtud loomingulisest käsitööst, mille pilte siis albumi tarbeks kasutasin. Ise jäin rahule ja natuke kahjugi ära andaKuna albumi olemusest on raske piltide järgi aru saada, siis tegina ka väikse video. Pole väga osav filmija, nii et ärge palun väga kriitilised olge

VIDEO minialbumitest

Albumid lähevad kõige kõigematele. Aga kuna pildisaajaid on veel, siis sai tehtud pildiümbrikud, mis ootavad üleandmist.

Nendega pole veel kõik. Terve virn pilte on veel koduta, isiklikud pildid nimelt. Kogun veel mõtteid teostamaks suuremat albumit. Aga veidi läheb veel aega. Aga kui vastavad oskused omandatud, siis järgneb uus postitus.

PS! Minialbumite mõtte sain youtube´is surfates. Täpset märgusõna ei oskagi enam öelda, aga eks see miskit albumite ja karpide vahepealset oli ja nagu ikka ühel videolt teisele minnes jõuab tavaliselt ikka suure ringi peale teha

Heliivika
heliivika posted @ 17:31 - Link - kommentaarid (10)358012 külastust