Heliivika võlumaailm
Minu blogi nupuke
vanus: Parasjagu
asukoht: Päikesesaar
Päiksemärgi esindaja: Lõvi
LINGID

fotoalbum
KONKURSID

TEEME KOOS

ÕPETUSED

Pärliussi põimimine
Pärlikorallid
Liitpärlid
Türgi pärliuss
Pärliussi mustrid
Ehtekarbi valmistamine
Pärlitest rist
Pärlitega kaetud pärlid
Ogalala
Peyote T-kinnis ja rõngas
Pärlitest leheskeem
Pärlitest ratas
Õhuline pärlitest lill
Pärlitest lips
ARHIIV
Viimased postitused
Veebruar 2012

Huvitavaid blogisidHeliivika võlumaailm
Käsitööna valminud ehted ning teised armsad südameasjad
info@heliivika.com
05 Veebruar 2012
Märk nimega "Margi"

Täna ei ole juttu ehetest, ega uutmoodi õitest, värvidest, ega materjalidest. Täna tahan tutvustada Teile sellist sümbolit nagu seda on "Margi".

Lugesin Olga Potjomkina raamatut "REIKI - PUUDUTUSE SALADUS". Läbi ja lõhki silmaringi avardav raamat elust ja sellest, kuidas ise oma elu harmoniseerida. Lõpuosas edastab autor ühe jutu... jutu, mis alguses tundub üsna kaootiline, aga samas on lugemist raske pooleli jätta, enne kui see on läbi.

Ma ei hakka seda juttu ümber kirjutama, aga edastan jutu lõpus oleva kokkuvõtlikult üleskutse.Märk nimega "Margi"

"Tema korrastab Emakese Pimeduse kaootilise jõu, mis kaotab sihi ning pimedus haihtub.
Selleks, et "Margi" hakkaks toimima, on vaja, et ta satuks võimalikult suurema hulga inimeste kätte. Kui inimesed kannavad teda lihtsalt endaga kaasas, "avab ta ukse" ning purustab vähi energo-informatiivse tekitaja.On väga oluline, et "Margi" oleks olemas just neil, kelle hulgas on või oli vähki haigestunud inimene. Tõenäoliselet on selles peres või inimeste ringis nähtamatu avaus, mille kaudu pääseb tegutsema Pimeduse kaos. See avaus on liiga suur ja väga oluline on vähendada see normaalse piirini."Margi" ei ole mingil juhul ravi ega meditsiinilise abi asendaja. "Margi" ei ole ravim. "Margi" purustab vähi energo-informatiivse tekitaja. Ta on väike vapper sõdalane, kes hea tahte ja inimeste käte soojuse abil võitleb parasiteeriva vähi deemoniga. Püüdes omandada keha, tärkab vähk üha uutesse ja uutesse eludesse. Kuid kuidas ta seda ka ei püüa, ei õnnestu tal kunagi, sest vähk hukub paratamatult koos haige inimese kehaga. Kuna vähk on olemuselt kaos, siis ei suuda ta ise seda mõista. Ta on haaratud oma ainsast kirest - rahuldada oma aplust ja omandada keha. Kuna KIRG ON ALATI TÄITMATU, siis ei suuda ta ise ennast peatada. See aga tähendab, et teda on vaja peatada! Ta on kasvanud tohutute mõõtmeteni, mis on võrreldavad planeedi Maa suurusega. Seetõttu on vaja, et üha rohkem inimesi, kogu inimkond, ühineksid tulevaste tervete põlvkondade nimel. Kui taganeb se deemon, siis kaotavad oma jõu ka kõik teised deemonid"


Jutt ise ei pruugi kõiki puudutada. Selle eest peaksid kõik olema tänulikud, kes on terved ja keda elu on säästnud nii koledatest asjadest.
Olen tänulik selle üle, et olen terve ja et minu pere on terve. Minu kodus ei ole pimedusele kohta ja seepärast voolisin endale koju isikliku "Margi", et see kõik nii ka jääks.
heliivika posted @ 16:56 - Link - kommentaarid (3)356784 külastust