Tuulily toimetamisi


Tuulily toimetamisi
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..


Endast

Vanus: 33
Asukoht: Usa
Tähtkuju: vähk

Toimetan ja asjatan nii, kuidas aega jätkub

Meeldib & Ei meeldi

Meeldib
suvi ja maasikamarjade lõhn


Ei meeldi
keedetud porgand


Arhiiv

Viimased postitused
Jaanuar 2010
Detsember 2009
September 2009
Aprill 2009
Jaanuar 2009
Detsember 2008
August 2008
Juuli 2008
Mai 2008
Märts 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
Juuli 2007
Mai 2007
Märts 2007
Detsember 2006
November 2006
Oktoober 2006
September 2006
August 2006
Juuli 2006
Juuni 2006
Mai 2006
Aprill 2006
Märts 2006
Veebruar 2006
Jaanuar 2006


Link

Minu käsitööd
Autorikaitse


......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
31 Juuli 2006
Nädalavahetusel lõpetasin oma järjekordse pildi tekkimise. Kahjuks ei õnnestu mul kuidagi valgel taustal olevaid asju nii pildistada, et ka värvid ilusad jääksid. Tegelikult on pilt ilusate erksate värvidega. Pildi suuruseks on 12x19 cm ja kes hästi otsib, leiab sealt ka siilipoisi .

Musteri nimi oleks eestikeeles "Ohjad on Spike´i käes" ja pärineb kunstnik Margaret Sherrylt. Tema töid leidub enamasti briti tikkimisajakirjades - Cross Stitcher, World of Cross Stitching ja Quick & Easy. Tema joonistatud on ka 05. mai postituses olev kahe siiliga pilt. Hobusega pilte on tal veel vähemalt neli. Neist kolme mustrid on mul ka olemas, nii et plaanin teha terve komplekti.

26 Juuli 2006
Tahan teiega oma rõõmu jagada - täna oli hea päev, sain endale juurde hulganisti käsitöömaterjali nii heegeldamiseks kui ka tikkimiseks ja seda kõike vaid äratoomise vaevaga.
Nimelt kuulun ma sellise veebilehe postitusnimekirja nagu freecycle. Asi toimib nii, et astud oma piirkonna grupi liikmeks, liitud postitusnimekirjaga ja saad teateid asjadest, mida mõnel enam vaja pole ja soovib ära anda. Ekstreemsematest asjadest on pakutud elusat madu jms., tavalised on mööbel, raamatud, beebiasjad, vanad ajakirjad jms. Tingimuseks on see, et kõik äraantav kraam on tasuta. Asjade saamiseks tuleb lihtsalt sellele inimesele kirjutada ja loota, et oled esimene, kes küsib. Lisaks sellele saab samasse nimekirja postitada ka teateid, kui ise midagi vajad - näiteks muruniidukit, triikrauda vms. Tavaliselt leidub ikka keegi, kellel seda asja enam vaja pole.
Ma vaatasin, et selline asi peaks olema olemas ka Eestis, aga kui palju see toimib, ma kahjuks ei tea.
Seekordne saak ongi mul sealt pärit. Olin esimene!

24 Juuli 2006
Tere,
Minu viimasest kirjutamisest on samuti üsna kaua aega möödas. Tegemist on vahepeal ikka olnud. Muuhulgas käisime Washington DC loomaaias pandabeebit vaatamas. Seisime suure kuumaga üle tunni aja järjekorras, et pandamajja sisse saada ja keda polnud oli pandabeebi - magas hoopis kuskil. Aga kellel huvi teda lives näha, siis panda cam on sellel lehel.
Käsitööalaselt üritasin natuke vanadest võlgadest, st lõpetamata asjadest lahti saada. Vahel on ju nii, et tegelikult oleks vaja heegeldada vaid üks rida, aga see tundub kuidagi kõige raskem ja vaevarikkam. . Igal juhul lõpetasin sel nädalavahetusel kaks asja. Esimene on Jõgeva villavabriku heidest tehtud vilditud kott. Koti heegeldasin kinnissilmustest ja mustri tikkisin heidega peale enne viltimist. Üsna raske töö, sest heie kippus kogu aeg katki minema. Mustri algidee pärineb prantsuse tikkimisajakirjast. Hiljem tahtsin lisada punaseid triipe sellele valgele osale (panin punase heide sinna peale), aga enam ei jäänud külge.
.
Teine on väike vaibake, mis praegu köögis pliidi ees põrandal.
Läbimõõt on u. 50 cm. Kasutatud materjaliks on mehe vanad t-särgid ja mõned vanad soonikud. Oleks ju võinud suurem olla, aga materjal sai otsa.
Nüüd ootavad lõpetamist tikitud pilt ja veel üks vilditud kott.

05 Juuli 2006
Eile oli USA-s pidulik päev - 4th of July e iseseisvuspäeva tähistamine. Käisime Washington DC-s ilutulestikku vaatamas. Rahvast oli meeletult, uudistesaadete sõnul kuni 0,5 miljonit külalist. Kummaline tunne on vaadata, et ühel suurel platsil on koos sama palju inimesi kui peaaegu terves Eestis üldse. Ilutulestik oli võimas.
Käsitööasjadest ka.
Esmaspäeval jõudis kohale mu kaua oodatud raamatupakk. Selles oli kolm raamatut Nicky Epsteinilt.
Knitting On The Edge
Knitting Over The Edge
Nicky Epstein's Knitted Flowers
Kiidaksin neid kõiki, kuid kõige suurema üllatuse valmistas raamat kootud lilletest - vaatasin lausa suu ammuli, mida kõike kududa annab. Ei jõua kohe ära oodata, millal tegema saab hakata. Kui kedagi need kootud lilled huvitavad, siis mõned on ka ajakirja Knit `n Style augustinumbris. Lehepunkti andmetel peaks seda Eestis müüdama. Pilt ajakirja sellest numbrist on sellel veebilehel.
Palun saage tuttavaks Hammyiga (filmist Over The Hedge).

Kuidas see eesti vanarahvas ütleski - suvel paranda rege? Igal juhul olen ma teel talveks valmistumisele - heegeldasin omale heidest salli, pikkus 159 ja laius 19 cm.
Muid asju on natuke pooleli ka, aga mitte veel esitlemiskõlbulikke.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Lemmikud

Kirjandusest
Ühte ja ainukest on raske välja tuua, loen erinevat kirjandust ja raamatu valin vastavalt meeleolule.Kinolinalt
Dear Frankie
Phantom of the Opera

Muusikast
Muse
Blue October
Jaan Tätte
Norah Jones


Tsitaat

ükskõik, mis ka ei juhtuks, tee nägu, et nii pidigi olema


Külalisi

058358 Visits...


Mõnusad blogid