Elusad asjad
Elusad asjad
Minu viimased tööd pluss kasulik ja huvitav info käsitööst.
.: CV :.
Kes?: Olga
Kui vana?: 25!
Kus?: Brno, Tšehhi
.: Lingid :.
minu blog livejournalis
Omami.ru - armastusega disainist
Liithelmed/liitpärlid
kuidas heegelda pärlinööri
raamat pärlinööridest
nööride mustrid
programm nööride mustride loomise jaoks
kudumine (videotunnid)
mustrid, heegeldamine
lilled,heegeldamine
mitmevärilised ustrid, kindad
ajakiri "Bead and Button"
FlyLady - koduperenaised, kes lendavad...
Veel ühed liitpärlid (õpetus)

.: Moto :.
"Your time is limited, so don't waste it living someone else's life. Don't be trapped by dogma — which is living with the results of other people's thinking. Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. And most important, have the courage to follow your heart and intuition. They somehow already know what you truly want to become. Everything else is secondary. "

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
August 2011

.: Tegemised :.

Projektid

Meeldib:


.: Külastajad :.

662015

02 August 2011
8. Rahvarõivalaager Tõstamaal

minu jaoks aga esimene... 8 aastat tagasi ma vist käsitööst palju ei ole mõelnud... õmblesin küll palju... aga see oli teine lugu...

Kavas oli Haapsalu (Noarootsi muuseum ja Haapsalu salli kudumise õpetuba) külastamine ja õppetoad Tõstamaal (ma valisin ketramist).Haapsalu oli rahulik ja ilus!!! Sadas ka palju, aga oli mõnus soe!Eriti kasulik oli minu jaoks Haapsalu salli kudumise õpituba. Olin küll alguses skeptiline, et ikka olen edasijõudnud kuduja. Aga kasu oli küll ja küll viia mitu tundi Aime Edasiga. Peamine, et lahendasin oma probleemi ülelõdva kudumisega, nüüd ma oskan korralikke salle õige kudumise tihedusega teha. ja õiget äärepitsi kududa ka.Ketramise näitas ja seletas Liis Luhamaa. Ta on väga põhjalik ja korralik õpetaja!!! Ma arvan, et ta seletas kõike mis on vaja ketramiseks teada, aga vist minu pea nii palju teadmisi küll ei säili.
See koolitus oli väga kasulik mitte ainult selleks, et alustada ketrata, aga ka et aru saada, mis lõng endast ette kujutad, ja millist lõnga on vaja valida, et kootud esemed oleksid head ja kvaliteetsed.

psiho_de_lika posted @ 08:46 - Link - kommentaarid (6)

Kuidas teha endale RSSi
.: Minu Banner:.

.:Minu Õpetused:.

Juukseklambri kaunistamine, Vilditud lilled,
Kõrvarõngaste hoidmise vahendi valmistamine,
5´CAP müts (pdf, kudumine), Talvised kõrvarõngad, Teksaseeliku dekoreerimine, Tekstiilivärvidega dekoreerimine, Kuidas teha endale RSSi
Kuidas teha lilli nahast,
Roos kangast.
.: Friend´s shops :.

.: Blogid :.