inksu nakerdamised
inksu nakerdamised
natuke üht, natuke teist ja natuke kõike muud ka...
.: mina ise :.
aastaid: 34
asukoht: viljandimaal
tähtkuju: jäär
.: kasulikku... :.

.: uudistajaid :.

309286

25 Mai 2007
Täna mõtlesin tükk aega, kas teha uus postitus või mitte... tekkis tunne, et ei oskagi enam siia ühtegi rida kirjutada ja et kuidagi imelik on jälle panna pilti uuest valminud asjast... ja kõik see selle pärast, et viimasest postitusest on NII palju aega möödas . Ja midagi uut ja huvitavat pole käsitöövallas ka valmis saanud. Tegelikult sellel, et ma viimasel ajal midagi teha pole jõudnud on üks põhjus ka. Nimelt peale pea-aegu 8-t aastat kodus olemist läksin ära tööle (tubli olen!). Ja olgugi, et jõuan töölt koju juba lõuna paiku, ei oska ma veel oma aega nii planeerida, et käsitöö tegemiseks ka aega jääks . Mul muid tegemisi . Kõigepealt ma kõnnin tiiru aias... nuusutan lilli - selliseid,selliseid, selliseid ja veel mitmeid teisigi ja siis istun meie aiamaja trepile või pingile, vaatan meeletult ilusaid õunapuuõisi, kuulan, kuidas mesilased neis sumisevad ja muidugi see õunapuu õite lõhn...mmm ja sinna minu aeg siis kulubki . Oleks siis, et võtaks näputöö ka kaasa sinna õunapuu alla aga ei - mina pean lihtsalt nii sama istuma, kuulama ja nuusutama .
Aga nüüd ma istun ilusate ilmadega paar päeva toas. Ja teen näputööd . Ja põhjus selleks ei ole tegelikult üldsegi meeldiv. Minu lasteaialaps oli juba mõnda aega köhane-nohune ja nüüd siis selle tulemusena on tal kerge kõrvapõletik ja mandlid on ka põletikulised... ja õue minna ju palavikuga ei tohi...
Täna aga lõpetasin lapitehnikas liniku õmblemise õue, aiamaja lauale. Ise jäin tööga rahule, kuigi jah, alati saaks paremini . Mõõtudeks 3m x 64cm. Tepitud masinaga. Ja kuna viimasel ajal on mulle hirmsasti hakanud roheline värv meeldima, siis ei saanud ju selleltki töölt roheline puududa. Pildid muidugi haledad jälle...Ühe kaltsunuku õmblesin vahepeal ka – sellise nagu jõuludeks vanemale tütrele tegin – aga selle kaltsunuku pilte näitan ja tegemise põhjustest räägin kunagi hiljem.
inksu kirjutas @ 19:10 - Link - kommentaarid (5)

.: eelmised postitused :.
Viimased postitused
Mai 2007