Minu käsitöö
Minu käsitöö

Minu suurim kirg on keraamika, kui aega üle jääb siis koon, heegeldan ja väikestviisi ka õmblen :)


23 Jaanuar 2011
Olen jätkuvalt kudumise lainel, viimaste töödena olen kudunud kolm baretti. Rohelised on minu enda jaoks Hallikat tooni barett sai emale. Tumeroheline on kootud Novita Puro'st ja kahe heledama kudumisel on kokku kootud kaks erinevat mohhääri. Jõudsin teha ka ühe kaunistuse bareti külge kinnitamiseks aga plaanis on neid veelgi teha, tüütu on seda ühte muudkui edasi-tagasi tõsta
Foto NAGI's: IMGP7388
Foto NAGI's: IMGP7389
Sai siis täna ka väljas ''poosetamas'' ja pildistamas käidud mu barette
Foto NAGI's: IMGP7510
Foto NAGI's: IMGP7505
Ja minu enda lemmik...
Foto NAGI's: IMGP7487

Minu poja jäi neljapäeval haigeks ja eile läksime minu ema juurde, et tal veidike lõbusam oleks haige olla. Seal on kass...see kiisu on ikka tõeline kaisuloom, nii kui poiss teki alla puges oli kass kukil aga see kiisu on ka peamine põhjus miks mu tibupoja kangest vanaema juures ööbida tahab ja minu vend tuli ka külla, koos oma suure saksa lambakoeraga
Foto NAGI's: IMGP7394
Foto NAGI's: IMGP7362

Valmistasime eksperimentaal koogikesi. Jõulude ajal müüdi poes selliseid õhukesi, südamekujulisi piparkooke. Aasta alguses hinnati need kõvasti odavamaks. Minul tekkis küpsisetordi laadne idee.
Pooled kogid on tehtud kakao kohupiima ja mustsõstra moosiga. Teised on immutatud brändiga jä vahel on vahukoor, peal kaunistuseks shokolaad. Tulemus oli imemaitsev, välimuse kallal tuleb veel vaeva näha.
Foto NAGI's: IMGP7400

Eile õhtul lõin varrastele oma esimese Annise räti, eks näis millal see valmis saab
Ome eelmises postituses presenteerisin teile oma ema valmistatud Annise rätti, tema on olnud nii usin, et tal on neid juba kolm tükki valmis. Minu õhutusel ja kaasabil sai nüüd temalegi konto ja blogi loodud. Seega on lootust et neid kauneid rätte siin teilegi näidatakse.
raamatukoi 10:39 - Link - kommentaarid (7)