Minu käsitöö
Minu käsitöö

Minu suurim kirg on keraamika, kui aega üle jääb siis koon, heegeldan ja väikestviisi ka õmblen :)


19 Aprill 2012
Tere siis ka minu poolt üle tüki aja. Juhul kui keegi on vaadanud, et ma olen kusagile ära kadunud siis tegelikult läksin hoopis peale kahe aastast kodus istumist jälle tööle. Ja ehhki minu töö jätab mulle aastas 365 vaba päeva, ma töötan nimelt öösel. Siis on see siiski minu elu veidikese rööpast välja löönud aga pole hullu, küll see vaikselt jälle tagasi paika loksub.
Kui ma ennast aasta alguses värvispektrisse kirja panin polnud mul aimugi kui kiiresti aeg lendama hakkab ja kuidas päevadest saavad äkitselt kuud aga luban ennast selles osas käsile võtta ja edaspidi tublim olla
Teha olen ühteist siiski jõudnud aga pildistamiseni ei jõua kohe mitte kuidagi. Üks asi on siiski ka jäädvustatud, kuna see läheb reedel minu tädile kingituseks siis tuli lihtsalt kiiresti klõps ära teha enne kui jälle meelest läheb. Natukene ehin ennast nüüd küll võõraste sulgedega, kuna vaasi tegi suuremas osas minu poeg. Minu poolne abi oli õie valmistamine ja glasuurimise võtsin ka enda peale. Selline pisike perekondlik koostöö siis.
Foto NAGI's: Vaas
Taaskohtumiseni ja kaunist kevadet kõigile nobenäppudele
raamatukoi 21:02 - Link - kommentaarid (5)