Minu käsitöö
Minu käsitöö

Minu suurim kirg on keraamika, kui aega üle jääb siis koon, heegeldan ja väikestviisi ka õmblen :)


19 Aprill 2008
Tänu headele abilistele, kes mu palvele endast rumalamat aidata vastasid. Sain lõpuks oma pildid siin normaalsesse mõõtu. Suur aitähh virbile ja muhvile.
raamatukoi 08:38 - Link - kommentaarid

18 Aprill 2008
Mulle ei andnud ikka rahu need pildid mis mulle omale ikka liiga suured tundusid. Seega proovisin siis nüüd nii moodi teha! Paigutada ühele pildile rohkem kui ühe mütsi.
raamatukoi 09:21 - Link - kommentaarid (3)

16 Aprill 2008
Tahtsin täna lisada uue pildi, täna tehtud kübaraga aga minu pildid jäävad siin hirmus suured ! Targemad andke nõu!
raamatukoi 14:17 - Link - kommentaarid (3)

15 Aprill 2008
Lõnga poodides käimine mõjub rahakotile laastavalt. Kodus ei ole nurgakest kust mõni lõngatutt vastu ei vaataks- aga ikka on nagu vähe. Täna lisasin oma lõngakorvi jälle kuus puuvillase lõnga tokki. Ja seda ikka selleks, et jälle mõni mütsvõi kübar heegeldada. Täna kui mu poja laulma läheb, siis on minul tund aega kindlat käsitööd, niisama seal passida on ju igav.
raamatukoi 12:59 - Link - kommentaarid (1)

11 Aprill 2008
Aga tegelikult on mütsid nii mõnusad teha, kuna mängumaa on ääretult lai. Olen klientide tellimusel teinud ka mõmmikõrvadega mütse ja sabade ja igasugu muude tuttidega. Samas minu praktika on näidanud mida lõbusam on müts seda rohkem see ka kandjale meeldib!

raamatukoi 13:35 - Link - kommentaarid (3)

Ma ei ole varem paellõngu kasutanud, aga esmakordsel kasutamisel avastasin, et sellest saab imearmsaid asju valmistada.
Ja veel mõni minu valmistatud mütsike!

raamatukoi 07:41 - Link - kommentaarid (7)

09 Aprill 2008

Lisasin siia pildid mõnest oma varasemast tööst! Kuna mul on pisikene pood mis tegeleb laste kaupade müügiga. Siis vastu kevadet tuleb mul selliseid mütsikesi kohe palju valmis heegeldada.
raamatukoi 10:49 - Link - kommentaarid (3)

Lisasin siia eile pildi, mille pisike5 aitas mul ülesse panna. Aitähh talle ! Ja mina tark suutsin selle siit kogemata vahepeal ära kustutada, nüüd tuli ruttu targaks saada ja see sinna oma peaga tagasi saada. See siin pildil on minu 5 aastane poeg, kes on ühlasi ka minu tööde kõige suurem fänn.
raamatukoi 07:34 - Link - kommentaarid (1)

08 Aprill 2008
Ma ei tea kuidas mujal, aga türil sajab vihma. See tähendab, et saab rohkem heegeldamisega tegeleda. Pühapäevaselt käsitööpäevalt Paides sai suurem kogus puuvillast lõnga ostetud ja nüüd tuleb panna see tagasi teenima.
Proovisin siia pilti lisada, aga ei õnnestunud. Mis arvutisse puutub siis heegelnõelaga on mul parem suhe !
raamatukoi 06:49 - Link - kommentaarid (1)

04 Aprill 2008
Olen siiani kudunud salle ja mütse, heegeldanud murumütsikesi ja kübaraid. Nüüd siis otustasin pontsot proovida. Leidsin sellise huvitava lõnga, natuke karvane, sõlmeline, õrnalt valguse käes särav. Kuna lõng oli juba ise piisavalt effektne, siis ei hakanudki mingi uhke mustriga jändama. Kui valmis sai, siis esimese vasika kohta mis pidavat aia taha minema, jäin ma ise päris rahule. Kui õnnestub pilti teha siis panen siia teistelegi vaatamiseks!
raamatukoi 07:45 - Link - kommentaarid

01 Aprill 2008
Kevad on peaaegu käes, tuleb hoolega murumütsikesi heegeldama hakata. Kuigi võiks vahelduseks proovida ka kududa.
raamatukoi 08:03 - Link - kommentaarid