Ritney blogi päevik


Ritney blogi päevik
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Minust

Vanus: sündinud 1985
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: Lõvi
Minu pere: Mees (1985) ja 2 poega (2007 ja 2010)
Paelub kõik uus ja huvitav!!! Siit võib eelkõige leida asju mis valmivad kiirest aga ka taaskasutust ja redisaini.

Minu nupuke


Meeldib & Ei meeldi

Mulle meeldib
olen totaalne küünalde fänn,
sõpradega jalutamas käia,
retsepti- ja käsitööraamatud ning ajakirjad
Mulle ei meeldi
viirukid, kokkamine, valetamine ja varjamine,

Arhiiv

Viimased postitused
Mai 2010


Lingid

toidutare
pereklubi
Kullaketrajad
seebi tegu
Tarbetust tarvilikuks
Sisustus_blogi
KadakMari
Kunstikool Anne
Kodu Kauniks
IIDA käsitööblogi ja -kursused
IN Kodu
Rohelise mustrite galerii
Kodust ja aiast - sisustusblogi
Simply whites
DROPS Design - mustrid
made: tutorials - taaskasutus
I Am Momma - Hear Me Roar
Make it and love it


......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
25 Mai 2010


II etapp Kevad 20.03.- 20.06

Kevadisteks värvideks olid valitud rohelised ja roosad värvitoonid.

Mõtlesin, mis ma mõtlesin aga valituks osutus roheline värv. Ei ole eriline sõnaseadja, seega vaadake ise, millega hakkama sain..... ja miks just kell ja linikud. See on omaette ooper.

Kullaketrajates oli järjekordne projekt. Seekord sai sisustada ja kaunistada kellegi kodu/suvilat vms.Siin blogides käib ringi tänutäheks parimate blogid eest bänner (ei oska muud nime sellele anda). Kui mina selle välja saaksin anda, siis läheks see 110%-liselt Annyliisile. Nu tõest on tüdrukule kätt antud tegemaks väga ilusaid asju. Muud sõna ei leia kui et vapustav.

Viimasel ajal mul vist loosidega ei vea. Nu mis viimasel ajal, mul pole kunagi loosides head kätt olnud ja juba teist korda väga lühikese aja jooksul sain teha paki just Annyliisile. Hea on selle juures see, et paneb topelt pingutama ja ikka mitu-mitu korda järele mõtlema, et mis ja kuidas ja mida.

Annyliisi sooviks oli saada midagi kööki. Mõtlemise lihtsamaks tegemise jaoks olid ka soovid välja toodud. Soovis saada ilusat vaasi koduaia lillede jaoks, pitsiga käterätikuid või pajalappe. Paraku jäid minu poolt need pakki lisamata, sel lihtsal põhjusel, et Kuressaare poodidest oli võimatu leida ilusaid ja omapäraseid käteräti toorikuid või kangast ja ma ei ole eriti tugev ei õmblemises ega savi keerutamises.

Kevadel lendleb aga õhus liblikaid ja blogides on hakanud ringi lendama heegeldatud kell. Leidsin need sobilikuks ja piisavalt väljakutseks, et julgeda pista pakki just temale. (Loodan, et pakk meeldis ja ikka tervena ja töötavana kohale jõudis.) Kui paki välja saatsin hoidsin blogil pinksalt silma peal, et ega Annyliis ometi ise endale taolist kella pole teinud, ei pannud õnneks tähele.

Kogu pakk siis ise

Lisaks võis pakist leida: salfrätikute ja hambaorkide hoidja tulpidega, salfrätikud maasikatega, teepakk puuvilja teega ning kaart paari retseptiga.

..........................................................................................................................................

Ise sain paki Helkar´ilt, isetegijates on ta rohkem tuntud Käsitöökas ema nime all - nii seisab tema blogi peatsis.

Pakk oli suur, pehme ja peaaegu ümmargune. Salamisi teadsin ma temalt pakki oodata, kui midagi sellist ei osanud ma küll kuidagi ette näha. Ma sain päris suure "elus" kilpsi endale (mille vanem poja -3a- juba ära omandada jõudis). Lisaks oli pakis shokolaad ja kaks ajakirja, millest ideid ammutada.


Kilpsi kõrval on pikali maas minu noorem poja, peaaegu 3 kuune (u 63 cm pikk)

Olen väga väga rahul ja õnnelik antud paki üle ja tõesti hea projekt oli - suured tõnud projekti vedajale. Kuigi raske on/oli sisustada ja kujundada kodu, kelle elanikke ei tunne ja neist midagi ei tea.

Päikest
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Minu õpetusedTeeme koosTeeme piparkoogimaja 2008

Aegumatud projektidKullaketrajate projekte


Kevadpakk Tähtkujupakk Sõbrapäevapakk 300gr talvesooja

Külastatud...

312224 korda külastatud...free counters