Ritney blogi päevik


Ritney blogi päevik
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Minust

Vanus: sündinud 1985
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: Lõvi
Minu pere: Mees (1985) ja 2 poega (2007 ja 2010)
Paelub kõik uus ja huvitav!!! Siit võib eelkõige leida asju mis valmivad kiirest aga ka taaskasutust ja redisaini.

Minu nupuke


Meeldib & Ei meeldi

Mulle meeldib
olen totaalne küünalde fänn,
sõpradega jalutamas käia,
retsepti- ja käsitööraamatud ning ajakirjad
Mulle ei meeldi
viirukid, kokkamine, valetamine ja varjamine,

Arhiiv

Viimased postitused
Jaanuar 2008


Lingid

toidutare
pereklubi
Kullaketrajad
seebi tegu
Tarbetust tarvilikuks
Sisustus_blogi
KadakMari
Kunstikool Anne
Kodu Kauniks
IIDA käsitööblogi ja -kursused
IN Kodu
Rohelise mustrite galerii
Kodust ja aiast - sisustusblogi
Simply whites
DROPS Design - mustrid
made: tutorials - taaskasutus
I Am Momma - Hear Me Roar
Make it and love it


......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
19 Jaanuar 2008
17.01 saime me haiglast välja, kodus avastasin, et internet puudub –oeh- nu ei oska ma enam ilma olla. Lõpetasin ja viimistlesin ma siis neid asju mis haiglas tehtud said. Elukaaslane sai läbi enda arvuti praegu mulle kah korraks neti.

Et haiglas natukegi midagi teha oleks lasin ma mehel oma lõngad ja heegelnõela sinna tuua. Ja peaaegu valmis said siis: 2 paari papusid – tädi sündimata lapsele, kaelapael, 2 võtmehoidjat – üks kingiks ja teine süda sõbrale projekti raames, kosmeetika kott, suve müts – pojale, 2 väikest kotikest ning veel üks kotike. Asju on suht palju kuid see eest väiksed ja lihtsalt valmivad, oli ju mul vaja kogu aeg töö tegemine katkestada ja poja tegemisi jälgida ja temaga tegeleda.

Kõike ma täna kahjuks näidata ei saa, kuna osa ei ole veel väga valmis – nipet näpet veel teha (nt kosmeetika kotile panna lukk ja pärlid/mummud, ja ühele kotile mõelda välja mingi klapp, et halva inimese käsi kotist midagi haarata ei saaks – kuigi nu mitte ei tea, kas ja kus ma sellega käima hakkan) ning paar asja lähevad kingiks ja neid ei näita enne kui saaja need kätte on saanud.

Pildid on sellised nagu on, kuna fotokas läks katki ja uut pole lähitulevikus plaanis soetada, seega pildid said tehtud arvuti fotokaga – loodan, et natukegi arusaadavad .

Papud 1 – õpetus leitud raamatust -Heegeldised beebidele ja mudilastele; lk 23-Papud 2 – algus võetud eelmiste papude pealt, tald ja papude tagumine (kinnitus) on omalooming. (Mõlemad papu paari on valged, kuna nii oli saaja soov.)Kaelapael – raamatust -Heegeldatud aksessuaarid; lk 111- Avastasin, et seda on võimalik ka väga hästi kasutada peapaelana.Kaelapaelaga ühes komplektis väike kotike – koti kondikava õpitoast (minu kotike suurem, peal lill helmeste ja pärlitega, kinnituspaelte otstes on ka pärlid)Võtmehoidja 1 – projektist süda parimale sõbrale (see lillakas asi on tegelt heegeldatud süda ning läikivad täpid on helmed), õpetuse kondikava raamatust -Heegeldatud aksessuaarid; lk 89-Poja suve müts – algul pidi tulema sellest kott, kuid suurusega panin puusse. Harutamine mulle ei istu ja seega sai sellest pojale suveks müts (peal peaks olema orav).
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Minu õpetusedTeeme koosTeeme piparkoogimaja 2008

Aegumatud projektidKullaketrajate projekte


Kevadpakk Tähtkujupakk Sõbrapäevapakk 300gr talvesooja

Külastatud...

294898 korda külastatud...free counters