Ritney blogi päevik


Ritney blogi päevik
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Minust

Vanus: sündinud 1985
Asukoht: Saaremaa
Tähtkuju: Lõvi
Minu pere: Mees (1985) ja 2 poega (2007 ja 2010)
Paelub kõik uus ja huvitav!!! Siit võib eelkõige leida asju mis valmivad kiirest aga ka taaskasutust ja redisaini.

Minu nupuke


Meeldib & Ei meeldi

Mulle meeldib
olen totaalne küünalde fänn,
sõpradega jalutamas käia,
retsepti- ja käsitööraamatud ning ajakirjad
Mulle ei meeldi
viirukid, kokkamine, valetamine ja varjamine,

Arhiiv

Viimased postitused
Detsember 2007


Lingid

toidutare
pereklubi
Kullaketrajad
seebi tegu
Tarbetust tarvilikuks
Sisustus_blogi
KadakMari
Kunstikool Anne
Kodu Kauniks
IIDA käsitööblogi ja -kursused
IN Kodu
Rohelise mustrite galerii
Kodust ja aiast - sisustusblogi
Simply whites
DROPS Design - mustrid
made: tutorials - taaskasutus
I Am Momma - Hear Me Roar
Make it and love it


......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
13 Detsember 2007

300gr talvesooja


Ootasin ja ootasin enda pakki, viimastel päevadel saigi ainult postkasti vahet joostud. Isegi mehe tahtsin sinna kallale öösel enne magama minekut saata, ta ei olnud nõus minema. Eile mehe esimene küsimus töölt koju jõudes oli, mitu korda sa siis täna postkasti piilumas käisid .
Täna siis võtsin telefoni ja helistasin postkontori (algul valesse, sealt suunati edasi). Telefoni teel sain teada, et eile oligi minule pakk tulnud, et võtku ma kaasa isikuttõendav dokument ja tulgu Linnamäe tee 61 oma pakile järgi.
Panin siis kiiruga väikemehele riided selga ja postkontori poole ajama. Sinna jõudes oli ruum rahvast täis ning pidin pea pooltundi sabas seisma. Kui lõpuks ainult üks inimene minu ees veel seisis siis hakkas postkontori klienditeenindaja minuga rääkima vene keeles (ma ei mõista seda keelt ja aru nagu tuhkagi ei saanud). Nu tuli siis välja, et mina olen tal viimane, kelle vastu võtab, ja ütlegu ma teistle enda selja taga, et nad järjekorda vahetaks - mis peale minu taga olev naine väga vihaseks sai.
Järg siis minul, andsin oma andmed sooviga pakk saada. Tädi otsis arvutist, otsis teist ja kolmandatki korda ning teatas, et mulle ei ole mingit pakki. Ma olin nii kurb, et kuidas ei ole, telefonis ju üteldi, et oli. Tädi käis taga laos otsimas, tuli tagasi tühjade kätega (ma olin juba lootust kaotamas) istus tema siis arvuti ning lasi mingi paberi seal välja ja palus mul see ära täita. Panin sinnagi oma andmed kirja, tädi võttis selle paberi ja läks uuesti taha ruumi. Natuke oli seal ning väljus suure Yves Rocher´i karbiga. Ma sain siiski oma paki.
Koduni ma oodata ei mallanud, harutasin seda koduteel vankripeal lahti. Oi mis ma kõik sain, nii lahe. Terve tee oli mul suu kõrvuni, süda rahul ja hing õnnelik. Arvatavasti vaatasid paljud vastutulevad inimesed, et ma mingi hull kuskilt lahti pääsenud. Kindlasti mõtlesid, et kutsuvad mulle politsei või hullumaja mehed selle valge pluusiga järgi, kuid koju ma jõudsin.

Nüüd siis ka mõned pildid, sellest vapustavast pakist. Nagu näha võite arvas poja, et temal on ka sealt mõndagi vaja.Pakis oli: lõngakera, heegelniit, puidust mummud, shokolaadist ingel, väike teepakk, kakao jook, pärlitest tehtud konn, kindad (hästi pehmest ja mõnusast lõngast) ning jõuluvana ja ga kaart.

Suured tänud Elina´le nii armsa ja toreda paki eest.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Minu õpetusedTeeme koosTeeme piparkoogimaja 2008

Aegumatud projektidKullaketrajate projekte


Kevadpakk Tähtkujupakk Sõbrapäevapakk 300gr talvesooja

Külastatud...

300236 korda külastatud...free counters