Kullerkupp toimetab
Kullerkupp toimetab
Teen niipalju, kui jõuan, aga püüan teha hästi!! <br />Pildistan, heegeldan, vahel tikin ja koon. Teen ka õletööd. Lemmikuks on saanud siidpaelast lilled.
20 September 2009
TERE üle pika aja!

Tahtis teile näidata oma pesulõksu ämbrit. Ei pea ju alati olema pesulõksukott. Ämbri tegemisel kasutasin tühjaks jäänud saslõki ämbrit. Neid on mitme suuruse ja kujuga, nii et iga üks saab valida omale sobiva.
Heegeldamist alustasin põhjaosast ja ringselt , tegin seni, kuni põhja osa oli kaetud. Edasi jätkasin heegeldamist juba ilma juurde kasvatuseta, tegin sobiva kõrguseni. Tuli teha veel mõned read. Töö tegemisel kasutasin mingit jäigemat nailon? lõnga ja konksu 1,75 mm. Põhja osa eraldasin hiljem valge kinnissilmuste reaga. Ülemisse serva, ämbri randi juurde tegin teise valge kinnisiluste rea.

Viimistlusel õmblesin sisse puuvillasest riidest valge riba. Põhjaosa serva kinnitasin PVA liimiga. Lõikasin põhja suuruse ringi ning liimisin selle põjha külge. Oligi valmis.
Kaunistuseks kasutasin paeltikandit, no proovisin. Siis oli mul seisma jäänud töökaaslase poolt kingitud roos, mis siia sobis ideaalselt. Oligi valmis.

Tegelikut võib selliseid ämbreid ju teha ka kõigi muude tarvikute jaoks nt käsitöös.
HEAD MEISTERDAMIST!


Proovisin ka Buffini papude tegemist, lihtsalt oli vaja.
Nimelt sai minu vanema poja tütar 1 kuu vanuseks. Kasutasin roosat ja valget tooni.

Kingi juurde kuulus ka beebiraamat, kuhu saab kirja panna kõik põnev, mis seotud ühe väikese ilmakodaniku tähtsamate ettevõtmistega.


Sellised tegemised siis.
kohtumiseni

Karvakera45 posted @ 11:30 - Link - kommentaarid (4)