Kullerkupp toimetab
Kullerkupp toimetab
Teen niipalju, kui jõuan, aga püüan teha hästi!! <br />Pildistan, heegeldan, vahel tikin ja koon. Teen ka õletööd. Lemmikuks on saanud siidpaelast lilled.
15 Juuni 2008
TERE!
MINUL SIIS KA JUUNIKUU KOLLANE VALMIS.
Tegelikult sai see mantel - jakk juba nädalajagu tagasi valmis, aga polnud mahti postitust teha. Sai siin asju piilumas käidud küll, blogimine võtab natsa rohkem aega. Alustasin umbes märtsi keskel, siis hõiskasin välja, et võtan osa heegeldame koos mantel kevadeks. Ega ma siis veel teadnud mis sellest asjast välja tuleb. Lihtsalt meeldis hullult see motiiv, millest siin toppe ja kleite heegeldati. Tahtsin ka proovida. Ostsin CAPRI heegelniidi, heegelkonks 1,75mm, aga lõngakogust enam öelda ei oska. Sai kogu aeg juurde osta , aga üle kümmne toki tuleb julgelt. Kogu aja pidasin hinge kinni, et poes lõnga jätkuks. Siin ta siis on eestvaates...

...... selja tagant ....

...... rinnaosa .....

...... varrukad lähivaates.

Aega kulus palju ja nuputamist ka, sest ega ma ei osanud esialgu kuidas varrukad tuleks külge panna. Harutasin päris mitu korda. Tulemusega olen rahul. Täna jalutasin sellega juba mööda Tartu linna ringi, käisin nooremale tütrele lõpuriideid ostmas.

Kohtumiseni!
Karvakera45 posted @ 16:26 - Link - kommentaarid (34)