Kullerkupp toimetab
Kullerkupp toimetab
Teen niipalju, kui jõuan, aga püüan teha hästi!! <br />Pildistan, heegeldan, vahel tikin ja koon. Teen ka õletööd. Lemmikuks on saanud siidpaelast lilled.
28 Veebruar 2010
Tere hilisõhtut!
Lubasin foorumis, et teen homme pikema postituse, aga mis täna tehtud see...
Minu ala oli mulle üllatusena iluuisutamine. Mulle see ala igati meeldib nii et sobisin gruppi hästi.
Teemaks valisin päikesevarju. Olin ammu tahtnud seda teha, aga kuidagi juhtus alati nii, et midagi muud tähtsamat oli teha. Mõni aeg tagasi leidsin netist ka sobilikke mustreid ja pilk jäi pidama, salvestasin muidugi nii igaks juhuks mustri. Juba suvel ostsin Jõgeva Hinnapommist varju varakult valmis. Olümpia projektiga liitumine oligi paras proovilepanek. Tähtaeg, mis sunnib tegema ja teiselt poolt, kas ikka jõuan, kas olen selleks valmis. Nagu päris olümpial kohe. Kuna käsitöö läbi aastaaegade TALV oli just valmis saanud, tundus kõik sobivat. Koolide kõrvalt õnnestus ka veidi aega näpistada.
SIIS see algas ...
Alustasin tööd suure hooga, mida ma planeerida ei osanud, oli lõngavaru. OK, lähen ja ostan juurde kui Tartu kooli lähen. Mida aga polnud oli lõng. Abakhanis seda RED HEART Beby lõnga lihtsalt enam ei müüda, soovitati vaadata Maximast. Mida aga polnud, oli lõng. Pool tööd oli juba valmis saamas ja pool olümpiat veel ees.
Tundus nagu oleksin uisujääl esinemises apsaka teinud. Kas tulen olukorrast välja ja on veel lootust...
Käin Tartus koolis igal kolmapäeval ja reedel. Otsisin siis sobivat uut lõnga ja valisin BONUS DK Extra value lõnga tokis 100 grammi, heegelnõela nr. sai nüüd 2,5 mm. See lõng on veidi jämedam ja tsipa raskem ka. Päikesevarjule kulus 365 grammi. Ühes tokis on 280 meetrit. Kui esimesed tiirud tulid libedalt, siis viimaseid ringe sai võetud ikka 40 minuti kaupa. Kokku 51 ringi. Vahva oli see, et jõudsin iluuisutamise gala ajaks valmis. Hinges olen ikka olnud romantik, nüüd aga õnnelik ja rahul. Üks unistus saigi teoks.
Mis puutub alustatud esimesse tööse, siis siit kombineerin väikesele neiule väikese päikesevarju.

Aga nüüd mõni pilt ikka ka siia pika jutu juurde.




SIIN on muster.
Kohtumiseni

Karvakera45 posted @ 21:29 - Link - kommentaarid (32)