Kullerkupp toimetab
Kullerkupp toimetab
Teen niipalju, kui jõuan, aga püüan teha hästi!! <br />Pildistan, heegeldan, vahel tikin ja koon. Teen ka õletööd. Lemmikuks on saanud siidpaelast lilled.
21 Veebruar 2009
Tere!
Sain siis nüüd heegeldame koos topp raames oma töö ka pildile püütud. Tegin lõngast Steinbach Wolle Maxi, 100g kera, konks 1,75. Kulus vast 1,5 kera. Ülejäägist teen mõne ehte juurde. Midagi on juba valmis ka, aga jääb järgmiseks korraks.


Kohtumiseni!
Karvakera45 posted @ 14:12 - Link - kommentaarid (6)
19 Veebruar 2009
TERE KALLID SÕBRAD, ISETEGIJAD!
Täna saan ma ühe aastaseks. Oma esimese argliku postituse tegin 19. veebruaril aasta tagasi ja sellel oli pikkuseks vaid paar rida. Tookord kirjutas julgustava kommentaari Epp - see innustas edasi pusima. Hetkel rohkem ei osanudki. Sai veedetud tunde foorumit lugedes, kuidas ja mida teha.
Teine postitus oli küll veidi pikem, hakkas vaikselt edenema. Tuli veel lugeda foorumi tehnilisi teemasid. Järgmised postitused tulid juba piltidega. Nii ta läks, vaikselt aga kindlal sammul. Tänaseks olen jõudnud nii kaugele, et minu blogi on piilumas käinud 019094 külastajat. Kommentaare on olnud sarkasmist kiituseni. Mõlemad julgustavad tegema veel hoolsamalt ja veel paremini.
See aasta teie kõigi keskel on olnud mõnus ja tore. Tahan tänada kõiki minu blogi külastajaid ja nõuandjaid, aga eriti neid kes pole paljuks pidanud ka kommentaar kirjutada.

Veelkord suured suured tänud ja püüan jätkata järgmiste tegusate aastatega.
Kohtumiseni!
Karvakera45 posted @ 07:34 - Link - kommentaarid (8)
15 Veebruar 2009
Tere taas!

Tegin siin vahepeal ühe kiire töö. Oli plaanitud valmissaamine küll eelmisele nädalavahetusele, aga ei õnnestunud ning üle anda sain selle alles eile. Seda tööd võiks liigitada ka heegeldame koos ehteid ja aksessuaare. Las ta jääb, tegin selle kingituseks ja edaspidi võib seda tööd näha Võru linnas ringi liikumas.
Ja siin siis töö ise.

Kasutasin lõnga Kotek, 100% akrüül ja konks 2,5. Pikkuseks 12 mustrikorda. Kaunistuseks tegin ka mõned roosid ja heegeldasin ääre üle heledama lõngaga.
Üks pilt veel.


Järgmise nädalavahetuseni!Nüüd tass kohvi ja õppima
Karvakera45 posted @ 10:58 - Link - kommentaarid (6)
14 Veebruar 2009
Tervitus armsad sõbrad!
Kõigile isetegijatele südamlikku sõbrapäeva!
Karvakera45 posted @ 08:52 - Link - kommentaarid (4)
01 Veebruar 2009
Tere!

Kollane ridikül sai sõbra. Võin selle töö liigitada teema alla Heegeldame koos ehteid ja aksessuaare. Tõsi, kotike läheb kingituseks ühele väga toredale inimesele, nimelt minu tütremehe õele Kirsikale. Sinine on tema lemmikvärv ja ma loodan, et ta jääb tehtuga rahule. Lõngaks kasutasin ikka Caprit, 100% puuvill, konks 1,75.
Nüüd pilte ka... , siin siis viimane ponnistus ...

... ja ongi valmis.

Kaks sõpra koos.


Kohtumiseni
Karvakera45 posted @ 13:56 - Link - kommentaarid (14)