Kullerkupp toimetab
Kullerkupp toimetab
Teen niipalju, kui jõuan, aga püüan teha hästi!! <br />Pildistan, heegeldan, vahel tikin ja koon. Teen ka õletööd. Lemmikuks on saanud siidpaelast lilled.
24 Oktoober 2008
Tervitus!

Meeleolukat koolivaheaega kõigile, kes kooliga lähemalt või kaugemalt seotud.
Mina püüan aga täna näidata teile oma SEPTEMBRIKUU ORANZI. See värvitoon ei sobinud mulle eriti. Püüdsin võluda kokku miksi. Leidsin kaubamajast Steinbach Maxi Ombre lõnga, 100% puuvill muidugi. Tekkis äratundmisrõõm ja läkski tööks. Valmis sai suvine topp, tegelikut on ju juba sügis, aga arvan, et oma värvide lahenduse poolest peaks ta siia sobima küll. 100 g keras on 550m ja kasutasin konksu 1,5 mm.
Nüüd siis pilte ka.
Järgmise korrani.

Karvakera45 posted @ 11:54 - Link - kommentaarid (6)
18 Oktoober 2008
Tere!

Küll on vahel hea ikka kodus olla. Kasutan vaba hetke ära ja näitan teile, tõsi küll pea aasta tagasi tehtut. Sai see valmis vanemale tütrele sünnipäevaks. Sain tookord innustust teie värvivahetusprojekti ideest. Tegin roosa-valge paki. Kui eelmisel nädalavahetusel tütrel külas olin, püüdsin lõpuks südame ka pildile.

Kaunistab see vana-aegset leivategemise astjat. Astja on minu vanaema oma, milles siis sai alguse maitsev tainas kodus küpsetatud hõrgule leivale.
Nüüd on selles tütre käsitöö tarbed.

Muster asub siin

Ilusat laupäevaõhtut kõigile.
Karvakera45 posted @ 14:20 - Link - kommentaarid (8)
15 Oktoober 2008
Tervitusi taas üle pika aja!

Olen endiselt olemas, aga aeg tõttab linnu-lennul ja blogimiseks ei jätku enam eriti mahti. Kaks kooli, igasugused koolitööd, kodu ja lapsed, teate isegi... Siiski olen oma asjadega täitsa järje peal. Valminud on septembri oranz, boolero, tuunika, tekike väikemehele ja must-valge jakk. Millal need ülesse jõuan riputada, ei tea. Alustan hoopis OKTOOBRI KUU - PRUUN ist värvist, sellest on hetkel lihtsalt pildid olemas. Heegelnõel oli 1,5 mm ja lõngaks SOLBERG fiol, 100% puuvill. Jakk koosneb väikestest õie motiividest, mis on omavahel viimasel ringil kohe kokku heegeldatud. Alumine osa on lihtne: sammaste ja keti kombinatsioon. Varrukad moodustavad lihtsad kaarekujulised ketid. varruka otstes on samuti motiivi rida ja edasi on ringselt heegeldatud ananassi muster. Ette kinnituseks panin luku ja kuna heegeldus kipub ikka venima, otsustasin kasutada samas toonis siidpaela. Äärepitsi tippudes on pisikesed erinevates värvides pärlid, mis on eraldi külge õmmeldud.
Siin see siis on: esi- ja tagaosa vaade...


...piha ja varruka osa veidi lähemalt...


ning meie kallis varadus, pisike poisipõnn, täpsem selgitus asjale tupsununnud - karjed blogis


Muster asud siin.

Taaskohtumiseni!

Karvakera45 posted @ 21:14 - Link - kommentaarid (18)