Kullerkupp toimetab
Kullerkupp toimetab
Teen niipalju, kui jõuan, aga püüan teha hästi!! <br />Pildistan, heegeldan, vahel tikin ja koon. Teen ka õletööd. Lemmikuks on saanud siidpaelast lilled.
31 Mai 2008
Tere!
Ja ongi juba maikuu viimane päev. Postitan siia roosa salli, mis on küll juba varem valminud, aga sobib sellesse kuusse hästi. Kasutasin siin isetegijas mitmeid kordi näha olnud lilleõite mustrit. Lõng on kerge mohäärisegune, heegelnõel 175 mm.

Olen mõelnud, et võiks sama mustrit kasutades teha ühe suvise topi. Eks aeg näitab, kuidas jõudu ja aega jätkub.
Sall sai soe , mõnus, pehme. Külmetuse korral on suureks abiks.

Ilusat õhtut kõigile!
Karvakera45 posted @ 18:36 - Link - kommentaarid (6)
26 Mai 2008
TERE JÄLLE!
On aeg poolikuid asju lõpetama hakata.
Mai kuu saab kohe otsa ja oleks aeg näidata maikuu roosat. Siit ta nüüd siis tuleb. Töös kasutasin Baby SHIMMER 4 PLY lõnga, mis on 100 g tokkides 85% akrüüll ja 15% viskoosi, heegelnõel 1,75 mm. Tuli õrn, nagu õunapuu õied. Õla osas kasutasin motiive, kehaosa on kahest tükist ning õlale tegin lille kaunistuse ja muidugi ka pärleid ikka särama.

Siin on siis näha üks õlgu ümbritsevast motiivist ja kehaosa muster lähedalt.

Nüüd pilte aias õunapuude varjus.

Selline ta siis sedakorda sai. Päikest teile järgnevatesse päevadesse!
Karvakera45 posted @ 18:07 - Link - kommentaarid (6)
08 Mai 2008
Tere!
Käin ikka aeg-ajalt piilumas, aga pikemalt aega peatuda pole saanud. Püüan täna siia üles panna ühe töö, mis on mõned aastad tagasi valminud, kui tegelesin tikkimisega. See kotike sai kuidagi väga südamelähedane ja jäi tookord endale. Olen tikkinud ka nõelapatju ja muhu susse, mis (nüüd juba) eksämm liistule tõmbas. Endal nimelt sellised puuklotsid puuduvad. Kahjuks ei märganud siis pilte teha, aga ühe sussipaari tikkimine on pooleli veel sellest ajast saati. Ootab oma aega.


Üks pilt ka vahepel jälle õletööst, sest see töö saadab mind nagu vari. Lihtsalt ilma selleta ei saa.
Lehekesed pildil on tehtud koerakammi peal. Lilleõis on kokku keerutatud õlepael ja siis seatud lilleõieks. Õie keskel on üks puust pärl. Need ümmargused mummud on äraõitsenud pärnaõie nupud.


JA NÜÜD - MINU UNELMATE KOTT
Pildid ei tulnud tulevalgel just kõige paremad, aga tahtsin lisada need tänasesse postitusse.
Kõik on selles teostuses oma looming. Sanga paelades kasutasin nööri, mille heegeldasin üle. Peal on kinnises lukk ja luku otstes olevad rõngad on samuti üle heegeldatud.Nüüd aga tudule, homme jälle koolipäev ja kell on juba palju.
Karvakera45 posted @ 20:50 - Link - kommentaarid (10)