Kullerkupp toimetab
Kullerkupp toimetab
Teen niipalju, kui jõuan, aga püüan teha hästi!! <br />Pildistan, heegeldan, vahel tikin ja koon. Teen ka õletööd. Lemmikuks on saanud siidpaelast lilled.
30 Juuni 2008
Tere taas!

Tänases postituses on sootuks mõned lilled. Ei, mitte koduaiast, neid on enamusel aiapidajatel, mõnel rohkem - mõnel vähem. Kuna sain paar nädalat puhkust, siis läksin metsa. Käin seal ikka aeg ajalt aega maha võtmas. Samas on ka väga tervislik rühkida mäest üles ja hingata puhast metsaõhku. Pildile jäi ikka igasugu taimi ja ka asju, mida metsa all üldse olla ei tohiks, nimelt prügi. Eks ole see sinna sattunud inimese kaasabil, ainult nukraks teeb, sest loodust tuleks hoida!
Siin siis ööviiul, üks looduskaitse all olevatest Eesti orhidee liikidest.

Kodu ja metsa vahele jääval niidul õitseb kahkjaspunane sõrmkäpp. Neid võib seal palju kohata, erineva suuruse ja kujuga, tõeliselt kaunid orhideed. Võib olla ka liigilisi erinevusi, sest lähedasel vaatlusel on õie kuju ja variatsioon erinev.

Nendel õitel on selgelt näha, kuidas ta meie poole vaatab ja oma pilguga saadab.

Sellised haruldlused siis minu kodu juures kasvavad.

Päikeselist juunikuu viimast päeva kõigile ja kohtumiseni .
Karvakera45 posted @ 07:42 - Link - kommentaarid
22 Juuni 2008
Tere armsad isetegijad!

Leidsin enda blogi uurides, et olen kaasatud huvitavasse mängu. Pole üldse asjaga kursis ja nüüd ei teagi peale vastamist kellele teatepulka edasi anda. Võimalik, et ta on juba mängus olnud :
Aga reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.
ALUSTAGEM siis,
1. Mida sa tegid kümme aastat tagasi?
Elasin oma kodus ja olin töötu. Pidevalt tuli mõelda, kuidas eluga toime tulla. Oli raske aeg.
2. Viis asja "Vaja teha" nimekirjas
* äärepits ootab lõpetamist
* hunditädi padi ootab õmblemist ( vaja masin välja võtta)
* teksadele tuleb anda uus elu ( kolm tööd pooleli, ootavad õmblemist)
* Vanast asjast uus; dzemprist kollane seelik (jaki - mantli juurde)
* valge jakk lõpuni heegeldada
* mitu asja ootab tärgeldamist ja muidugi hulk kodutöid toas ja õues
3. Lemmiksnäkid on kahtlemata kõik lehttaignaga seotud küpsetised (eriti napoleoni kook ja spinati pirukad)
4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Ostaksin omale WW Põrnika, remondiksin veidi maja ja aitaks oma lapsi(5) rahaliselt - igale kindel summa, reisima võiks ka minna.
5. Kohad, kus oled elanud?Jõgeval olen sündinud , Metsa-aluse külas olen elanud ja kasvanud. Alghariduse olen saanud Leedimäe 8 -klassilises koolis, hiljem õppisin Räpina Sovhoostehnikumis. Tööle suunati Raplamaale Mahtra sovhoosi. Sealt suundusin Valgamaale nn Lätimaa kurku, olin seal umbes ühe aasta. Tagasi Raplamaale. Peale isa surma jäi aga kodumaja tühjaks ja tagasi koju jõudsin 1992 aastal mais. Tööle sain uuesti 2001 aastal, kus töötan ka praegu, tööiseloom on küll aja jooksul veidi muutunud. Tänaseks olen lõpetanud ka Tartu Ülikooli.

Kes mind mängu tõmbas:
HÕBEVALGE JA Jansa

Nüüd olen mina raskustes ja vabandan, kui keegi teist on juba mänginud. Mul lihtsalt puudub ülevaade asjast.
MÄNGIDA VÕIKS: : :

Laurita, kõike ja palju, Nobedad näpud, Vöödik, ELX ajatab.

ilusat jaani ja kohtumiseni
Karvakera45 posted @ 16:49 - Link - kommentaarid (2)
15 Juuni 2008
TERE!
MINUL SIIS KA JUUNIKUU KOLLANE VALMIS.
Tegelikult sai see mantel - jakk juba nädalajagu tagasi valmis, aga polnud mahti postitust teha. Sai siin asju piilumas käidud küll, blogimine võtab natsa rohkem aega. Alustasin umbes märtsi keskel, siis hõiskasin välja, et võtan osa heegeldame koos mantel kevadeks. Ega ma siis veel teadnud mis sellest asjast välja tuleb. Lihtsalt meeldis hullult see motiiv, millest siin toppe ja kleite heegeldati. Tahtsin ka proovida. Ostsin CAPRI heegelniidi, heegelkonks 1,75mm, aga lõngakogust enam öelda ei oska. Sai kogu aeg juurde osta , aga üle kümmne toki tuleb julgelt. Kogu aja pidasin hinge kinni, et poes lõnga jätkuks. Siin ta siis on eestvaates...

...... selja tagant ....

...... rinnaosa .....

...... varrukad lähivaates.

Aega kulus palju ja nuputamist ka, sest ega ma ei osanud esialgu kuidas varrukad tuleks külge panna. Harutasin päris mitu korda. Tulemusega olen rahul. Täna jalutasin sellega juba mööda Tartu linna ringi, käisin nooremale tütrele lõpuriideid ostmas.

Kohtumiseni!
Karvakera45 posted @ 16:26 - Link - kommentaarid (34)
07 Juuni 2008

Midagi muud ka!

Siin jälle üks õletöö, ega selleta ikka ei saa ka. On üks kiiks juures, mis teha.
Kujutab see nimesildi alust. Nimelt ripub see sildike meil töö juures stendil. Kui kellelgi on sünnipäev, siis pannakse siia sünnipäevalapse nimi(nimed) ja hea meeles pidada, millal lillede või sokolaadiga tööle pead tulema.


Karvakera45 posted @ 19:24 - Link - kommentaarid (1)