Kullerkupp toimetab
Kullerkupp toimetab
Teen niipalju, kui jõuan, aga püüan teha hästi!! <br />Pildistan, heegeldan, vahel tikin ja koon. Teen ka õletööd. Lemmikuks on saanud siidpaelast lilled.
30 Jaanuar 2009
Tere taas!

Täna siis isetehtud kingitused!

Sain mõned päevad tagasi kätte tellitud kaelakee ja kõrvarõngad, nagu tütar ütles, kingituseks. Olen väga rahul. Ise ma selliste vidinatega ei viitsi mässata, aga kena on teiste tehtut imetleda küll. Siin isetegijas on selle valla professionaalseid valdajaid palju.

AGA, septembri algusepaiku hõigati lahti boolerode teema. Eks minagi lõin kampa ja alustasin tööga.
Tegin sniffi antud mustri järgi. Tuli selline suurem, aga mulle ilmselt sobibki nii paremini, arvasin siis. Kasutasin lõnga Fashion kc ARAN, elevandiluu värvi ja konks on nr 3. Sisaldab see 30% villa, 70% acryli, 100g tokk. Suur, mis suur oli tulemus.

Ühe külje mõõduks tuli 25x25 cm. Hulga tööd oli tehtud ja ega kõike ei pea ju alati üles hakkama harutama. Nii tõttasin poodi ja ostsin lõnga juurde ning keerutasin aga jälle heegelnõela. Valmis tekk minu tütre kõige pisemale tupsununnule.

Siis algas kiire aeg ja tekk jäi ootama oma viimistlust, aga nüüd on see kenasti valmis, et jõuda kõige pisema tupsununnu juurde.


Kohtumiseni

Karvakera45 posted @ 14:39 - Link - kommentaarid (4)
23 Jaanuar 2009
Tere!

Meil heegeldame koos selline teema: ehted ja aksessuaarid.
Minul on siis valmis saanud kaelakee. Kasutasin erinevas suuruses rõngaid, et kee paremini vormis püsiks. Pisikesed rõngad on tuttavad ehete valmistajatele. Kaunistuseks ikka pärleid erinevates suurustes.

Tegin siis juurde erinevaid kõrvarõngaid ka, täpselt nagu meeleolu on, nii ka kanda saab.

Püüdsin jäädvustada tulemust ka ühele pildile.

Sellised ehted siis sedakorda.

Peatse kohumiseni!
Karvakera45 posted @ 12:55 - Link - kommentaarid (16)
16 Jaanuar 2009
Tere!

Alles see aastavahetus oli, täna juba 16. jaanuar. Küll aeg vahel tõttab kiirelt, ilmselt sellepärast et tegemisi on palju. Olen püüdnud vahepeal ikka nokitseda ka, põhiliselt küll nädalavaetustel.
Sedakorda on mul teile näidata heegeldatud korvikesi erinevates suurustes. Paar suuremat on veel plaanis, aga kes teab ....?
Siin pildil on kõik kolm korvikest - kaussi koos.

Lõngaks kasutasin tavalist iirisniiti ja konks 1,5 mm. Skeeme on Picassas mitmeid, aga Rohelise mustrikogus on ka täitsa olemas.
Tegin pildid ka eraldi, esmalt siis kõige pisem (Tuletab meelde munasjuttu kolmest karust)

Et paremat aimu saada suurustest, siis pisema põhja läbimööt on 4,4 cm, kõrgus saki servani 5,5 cm ja pealmine läbimööt on 9,2 cm.

Keskmise suurus vastavalt põhi 5 cm, kõrgus 9 cm ja ülemine läbimõõt on12,5 cm

Selle korvikese puhul kautasin juurde kaunistuseks ka siidpaela ja heegeldatud liblikat. Põhi 11 cm(ilma ääreta), kõrgus ilma sangata7,5 cm ja läbimõõt ülalt 15,5 cm.
Kõigi kolme puhul on põhja ääred ka vormi andmiseks üle heegeldatud. Viimistluseks on vees lahustatud kangem suhkrulahus ja sisse sobivad kausikesed või muu materjal ning siis kuivama. Sanga ja liblika panin hiljem juurde kui korviosa oli kuivanud.

Selline tegemine siis.
Kohtumiseni
Karvakera45 posted @ 14:53 - Link - kommentaarid (6)
01 Jaanuar 2009
Tere!
Head uut algavat aastat kõigile.
VÄRVISPEKTER
Liitusin projektiga alles märtsis ja tööd said sellised. Olen ülimalt rahul. Valmis sai tehtud palju asjalikke asju. TÄNUD PROJEKTI VEDAJATELE ja asjaosalistele.
Siin minu aasta VÄRVISPEKTER veidi segipaisatult.
Kohtumiseni!

Karvakera45 posted @ 18:21 - Link - kommentaarid (6)