Kullerkupp toimetab
Kullerkupp toimetab
Teen niipalju, kui jõuan, aga püüan teha hästi!! <br />Pildistan, heegeldan, vahel tikin ja koon. Teen ka õletööd. Lemmikuks on saanud siidpaelast lilled.
29 Aprill 2008
Tere kõik see pere!
Tänases postituses saate näha paari asja mis said valmis 8. sept. 2007, nimelt vanema tütre(karjed nime all olev isetegija) pulmapäevaks. Tegin kaelaehte, millele päevale kohaselt tikkisin pärlid.

Tütar heegeldas roosadest roosidest pruudikimbu. Mina tegin lisaks veel sõrmustele padja. Kasutasin iirisniiti ja otsisin meelepärase neljakandilise motiivi mustriks. Kaunistuseks ikka pärlid, neid sai sinna peale ikka palju, üle 140. Padi on tehtud elevadiluuvärvi atlas- siidist. Nii kaelaehtel kui ka padjal kasutasin lisaks tilgakujulisi pärleid.

Pildi tegemise ajal on padjal lihtsad tavalised rõngad. Et sõrmused paremini paigal püsiksid õmblesin kinnituseks ka siidpelad.
Padi lähemalt vaates. Keskele heegeldasin lillekese, mille õmblesin eraldi peale.

Päikeselist kevadpäeva
Karvakera45 posted @ 18:45 - Link - kommentaarid (9)
20 Aprill 2008
Tervitus!

Tänases postituses on veidi sefiirist roose! No kõik on nii arvanud ja näpuga ka järgi katsunud. Ei , tegelikult on nad täitsa paberist. Tegin need salfrätikutest, nimelt voltisin kokku nagu siin isetegijas tehti roose vahtralehtedest.
Voltisin õie kokku ja sidusin alt niidiga kokku. Võib kasutada erinevaid värve ja toone, just nagu meeleolu hetkel on. Tegin roose ka kohe varre külge, aga need kinkis tütar ära ja pilte neist teha ei jõudnud. Kaunistuseks lisasin korvi kookosniiti ja lehtedeks kasutasin paberi nööri, mille lahti harutasin. Päris armsad tulid.


Nüüd aga pean veel veidi õppima , et oskaks peita mustrite linke. Hetkel lisan siia mõned mustrid, mida on minult palutud.
Siin siis heegeldatud kinnaste muster.Päikeselist õhtupoolikut!
Karvakera45 posted @ 13:57 - Link - kommentaarid (8)
08 Aprill 2008
Tere, kena jürikuu algust.
Tänases postituses on mul teile näidata ehtekarp, milles ka juba karbile kohased ehted sees. Ikka ja jälle õlest, kahisevast viljakõrrest põllul. Käin neid suvel, kui vili hakkab valmima, põlluservadest korjamas. Puhastan ära ja panen talveks hoiule. Kui tuleb soov midagi teha, on hea võtta ja alustada uue soovitud tööga. Olen aru saanud, et ka siin isetegijate hulgas on neidki osavnäppe, kes on Laiusel laagris käinud. Mine tea, ehk oleme seal koos ka õppinud seda peenemat näpuharjutust.


Siin ehted veidi lähemaltSiit tuleb aga minu APRILLIKUU - ROHELINE
Tegin tualetti paberirullidele hoidja, et oleks veidi lõbusam ka rullidel oma aega oodata. Kasutasin Capri heegelniiti 100 % puuvill ja heegelnõel 1,75 mm. Muster lihtne, ei midagi keerulist ja kaunistuseks kollane kevadine lilleke, nii ka rõõmsam ja lõbusam.

Siin on pilt lähemalt. Panin algusesse kolm rõngast, mis aitab vormi hoida ja püsib kinnituses hästi. Rõngad on heegelniidiga üle heegeldatud.


Tegin täna ka ühe heateo, olin doonoriks. Kellelgi kusagil on ehk seda väga vaja.
Karvakera45 posted @ 17:37 - Link - kommentaarid (3)