Tsilla käsitöö
Minust
Vanus: suurenevas muutumises
Elukoht: Saue
Päikesemärk: Vähk
Lemmik lingid

Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2008

042169 külastajat

PROJEKTID
2009
2008
2007
Tsilla käsitöö
Tegemised enda rõõmuks...
28 Jaanuar 2008
MINU ESIMENE PÄÄSUSABA
SWALLOWTAIL SHAWL by Evelyn A. Clark

Lõng: Jõgeva lõngavabrikust, jämedus 6/2
Lõngakulu: 180 g
Vardad: 4 mm


Põhiosa mustrit (Budding Lace 2) lisasin juurde 5 korda, et sall suurem tuleks. Läheb juubelikingituseks ühele minu tädidest- ta eluaeg maal elanud, sall peab ka selline suurem ja asjalikum olema, et oleks ikka mida ümber võtta Aega kulus ca 10 päeva, paar tundi päevas.Emotsioonidest selle salli valmimise ajal: kududa polnud raske, skeem oli ees ja keerulisemad kohad foorumis hästi lahti seletatud. Aitähh kõigile kasulike näpunäidete jagajaile!
Mis aga ei meeldinud: esimene nupurida, sest juhtuski nii, et ei suutnud tagasireal nupusilmuseid kokku võtta. Urgitsesin siis peenema vardaga ja mõtlesin, et niimoodi pusides ei jõua see sall eluilmaski valmis. Lugesin siis uuesti foorumist kõik kommentaarid nupu tegemise kohta läbi ja hakkasin silmi korralikult venitama- ja asi õnnestus! Teine selline koht oli Peaked Edging mustriosa 5 rida- mitte et see keeruline oleks, lihtsalt kohutavalt palju kokkuvõtmisi ja õhksilmuseid, tavalisi (parempidiseid) peaaegu et polnudki... Ja lõpupoole hakkab kannatus ka otsa saama, et millal see ükskord ometi valmis saab!
Viimane katsumus saabus siis, kui tahtsin salli venituse alla panna- kodu nii väike, et polegi kuskil venitada! Osta või suurem elamine- ise mahume ära, aga sall näe ei mahu. Tõmbasin siis põrandale nõeltega (aitähh ritsik62-le mitteroostetavate "nööpnõelte" eest!) kinni ja uksele silt- läbikäiku pole
Tsilla kirjutas selle kell 16:31 - Link - kommentaarid (8)