Tintsu nokitseb
Tintsu nokitseb
31 Märts 2012


Romantika eri

Kui käsitöö tegemiseks leiab veel aega, siis blogimisega on küll kehvad lood. Seda ei saa kotiga kaasa võtta ning ettejuhtuvatel vabadel momentidel nokitseda Esitlen saadud ja saadetud romantikapakke.

Mina sain paki Krisselt.
Mul töökaaslased teavad, et käsitööd nokitsen teha ja teavad ka, et meil on foorumis vahetuspaki teemad. Ja nad siis muudkui imestavad, et no mida me vahetame ja miks jne. Postkontoris käisin paki järgi lõuna ajal koos töökaaslastega ning juba autos anti käsk kätte, et tuleb kohe lahti teha. Said juba natuke aru küll, miks vahetame - nii põnev on ju. Ega paki avamine ka kohe selgust majja toonud. Asjad olid kenasti paberisse pakitud, ilusate paeltega sõlmed peal. Suure sobramise tulemusena selgus, et pakis on kõik ülimalt vajalik. Nimelt kõigepealt leidsin poolkindad - meil on tööl praegu jube külm ja just sai mõeldud, et peaks omale sinna poolkindad tegema. Kätel on soe ja sõrmed arvutiga klõbistamiseks vabad. Järgmisest pakikesest tuli välja pitsiline sall - ilus, mõnus, pehme, soe. Purgitäis küpsiseid (neist õnnestus mõni kodustele ka säästa, tööl pandi pool nahka ning nõuti retsepti!). Vannikuul ja loomulikult kaart. Suur tänu Krisse!
Minult sai paki Undukas.
Talle oli raske pakki teha. Nimelt taban ma endas tema blogi vaadates sageli äratundmisrõõmu - mul on endal sarnased mõtted. Nt TKV "Roosid talves" mõtlesin ise ka linesele riidele paeltikandit teha ja sellest tarvikute kotti õmmelda. Kuna see siiski teoks ei saanud, siis mõtlesin, et teen seda TKV Romantika raames. No aga kui ma Unduka tehtud roosilist pakki nägin ja fortuuna tema mulle pakisaajaks valis, tuli see mõte maha matta Õmblemises ma ka temaga võistlema ei trügi. Ka andis ta vihje, et kink võiks olla praktline. Täitsa minu mõte, mulle meeldivad ka praktilised asjad. Lõpuks saidki pakki asjad, mida mul endal küll vaja läheks ning mis on otsapidi ka natuke praktilised

Oma linase ja paeltikandi vajaduse sain siiki rahuldatud. See on kaunistus karbi kaanele. Karpi võib kasutada fotokarbina või pisikeste vidinate karbina või panna lihtalt kapi peale ning sinna igasugused ostu garantiid tagavad tšekid ja kinkekaardid sisse korjata (mul on alati kõik kohad sellist kraami täis ning oleks hädasti vaja kohta, kuhu need kõik kenasti kokku korjata).Tegin klaasidest küünlahoidikud. Need on magamistoas alati väga praktilised. Väike lisavihje - kui neid piisavalt kaua vees leotada, siis tuleb värv lahti ja klaase saab joogiklaasina kasutada.Pakki läks veel kaart, natuke magusat, küünlad ning midagi isetegemiseks.

» Tintsu posted @ 20:05 - Link - kommentaarid (3)
<a href="http://www.clock4blog.eu">clock for blog</a>
Free clock for your blog

Kui soovid minu bannerit enda blogisse, siis saad banneri lingi kopeerida sellest kastist:
Minust
Kõigeks, mida teha tahaks aega ja oskusi (veel) ei jagu. Põhiliselt koon ja heegeldan, vahel sekks õmblen ka.
Vanus: 36
Asukoht: Tallinn
Tähtkuju: Veevalaja
Meeldib/ei meeldi ...
Arhiiv
Neid blogisid käin aegajalt piilumas
Koostegemised

Aegumatud asjatused
Tehtud!
Lingid
Otsingud
Google Custom Search
Muu

Reading:

Last Movie Seen:

Listening to:

Teie olete mind külastanud

201078