Loomingulised katsetused
Loomingulised katsetused
Koon, heegeldan kui aega üle jääb.
.: About Me :.
Age: 33+4
Location: Viljandi
Zodiac Sign: veevalaja
.: Meeldib :.

.: Dislikes :.

.: Links :.
Lõngajupikese pusimised
Juulikese käsitööpäevik
KESon või ei ole...
Epu tegemised
Grafting, also known as Kitchener stitch or weaving
Pitsikuduja päevik (võrratud kudumid!)
Palju mustreid
Rohelise mustrikogu
Dropsi mustrid1
http://knittedbliss.com/

.: Quote :.

.: Latest Posts :.
Viimased postitused
Juuni 2013

.: Currently :.

Reading:
Kõike valimatult, peamiselt vannis. Lemmikud "Seitse venda", "Meister ja Margarita". Ka "Rehepapp" on lõbusa mälestuse jätnud

Last Movie:

Listening to:


.: Visits :.

183692

13 Juuni 2013
Kõik vana on uus ehk tere tulemast siid ja neerumuster

Õieti võiks alustada laulusõnadega: "On läinud aastad, hetke ilusad..." Kui palju vett on merre voolanud viimasest postitusest? Aga, mis siis ikka. On nagu on. Ega tundub, et aktiivsemaks ka ei lähe eriti.

Juba aastaid seisis mu kapis üks parajat mõõtu nõukaaegane neerumustriga siidkangas (on see üldse siid, selline veidi jäik ja kahisev?). Kujutan ette, et poest koju toodi selline kangas kuskil aastatle 1970 ja 1980 vahel. Kui mitte veel varem. On ta nüüd siid või mitte, aga tundub, et ei idane ega mädane. Ükski koi pole teda aastakümnete jooksul tahtnud. Mina olin juba vähemasti kolmas naisterahvas, kes selle päranduseks vanema põlvkonna käest sai. Õieti oleks võinud ju oma tütrele edasi pärandada ja tema siis omakorda edasi pärandada. Tulevikus oleks leitud "muinasaegset" kangast.

Kangast sai pluusike. Plaanitust veidi väiksem. Ma ei saagi aru, kas viga oli pluusis, mille järgi ma lõike võtsin? On see aastate jooksul kapis seisnud pluusike väiksemaks jäänud? Ehk oleksin pidanud enne proovima, kui vana pluusi järgi lõiget võtsin? Asjad ju tõmbavad pesus kokku? (vähemalt villased , akrüül venib suuremaks - ma olen siis akrüülist vist..).
Noh igatahes sai rohekaspruuniga neerukangas kombineeritud ühe vana trikotaa˛pluusi alumise soonikust servaga. Ja valmis ta saigi. Juba linna pealgi käidud kaks päeva.

koduloom posted @ 18:44 - Link - kommentaarid (4)