Sis´i blogi
Sis´i blogi
Katsetused käsitöö vallas
11 Veebruar 2010


Üldiselt mulle asju ringiteha ei meeldi, kuigi taaskasutust hindan kõrgelt. Pigem meeldib mulle kangapoes üks mõnus tükk leida ja julgelt käärid sisse lüüa. Nüüd aga lugedes koostegemise teemasid, tekkis tahtmine oma kapid ülevaadata ja nii sai kasutuna seisvast pluusist ja seelikust tütrekesele kleit.

sis posted @ 08:07 - Link - kommentaarid (1)
10 Veebruar 2010


Teeme koos kampsunid ja vestid raames valmis vest kevadeks. Pealt on fliisist ja sees on puuvillane vooder. Vest oleks küll kahtepidi kantav, kuid kahjuks ei suutnud meie kaubandusvõrgust leida sobivat tooni kahtepidi käivat lukku.


sis posted @ 10:19 - Link - kommentaarid (7)
09 Veebruar 2010

Ja valmis need tuduriided saidki. Kokku neli tudukat, kaks lukuga ja kaks paatkaeluse-trukkidega.
sis posted @ 08:59 - Link - kommentaarid (4)
05 Oktoober 2009
Juba mõni aeg tagasi valmis üks lepatriinu padi, mis rändas Eestist kaugele, kingituseks ühele armsale inimesele. Padi pole arvatavasti veel temani jõudnud, kuna tigupost võtab teatavasti aega, kuid loodan, et talle meeldib.
sis posted @ 09:23 - Link - kommentaarid (2)
Tänu meie "toredatele" ilmadele olen olnud tubasem ja saanud veidi näputööga tegeleda. Õmblemine läheb küll vaevaliselt, kuna süles istuv 7. kuune maadeavastaja tahab ju ka kõike kaasa teha, kuid pole hullu, ongi lõbusam. Koostööna valmisid meil uued sõbrad: Nurr, Mäu, Kuki, Muki ja hetkel veel kaks nimetut tegelast. Selliseid pehmeid loomakesi on ütlemata mõnus teha ja kui palju nalja saab, kui ükskord teisipidi keerad ja nuputama hakkad, kes see küll võiks olla.
sis posted @ 09:21 - Link - kommentaarid
18 Juuni 2009
Üle pika-pika aja sai õmmeldud. Laps on nüüd juba palju asjalisem ja tegeleb oma mänguasjadega, jättes mulle võimaluse mõne hetke oma hobiga tegeleda. Lõige nagu ikka Ottobrest.


Järgmisena on plaanis piigale muhu ainetel kleidike meisterdada ja kui aega peaks jaguma, siis midagi rahvuslikku lisaks kah.
sis posted @ 11:56 - Link - kommentaarid (5)
28 Jaanuar 2009
Õigepea on aeg uue ilmakodaniku sünniks ja enamus riideidki valmis saanud. Kuna kogemus puudub, eks siis aeg näitab, kas kõik need esemed osutusid ka praktilisteks.

sis posted @ 20:24 - Link - kommentaarid (7)
11 Jaanuar 2009
Sai üle ei tea mitme aasta nukuriideid tehtud. Väikse sugulase babybornile oli hädasti uut garderoobi vaja.

sis posted @ 17:48 - Link - kommentaarid (2)
008639 visitors