Kristabi kätetöö
Kristabi kätetöö
Vahest on hea aeg maha võtta ja ise midagi teha
01 Jaanuar 2010
Värvikat uut aastat!

Et teil kõigil oleks uus aasta sama hea või paremgi veel kui eelmine!
Et seal oleks (punast) armastust, (kollast) rõõmu, (rohelist) lootust ja tsipake (siniseid) pisaraid! Ja kogu hingest loodan, et need pisarad oleksid vaid õnnest või meeleliigutusest!

See aasta võiks olla ju sama värvikas, kui see eelmise aasta viimasel päeval valmis saanud rätt!Tehnilised andmed
Lõng: Jõgeva villavabriku värviüleminekuga 8/2 maavillane
Mõõdud: ~ 170 x 85 cm
Varras: ilma numbrita, arvan, et 3.5
Muster: Evelyn A. Clark´i HEARTLAND LACE.

Veidi pilte veel
Et siis minu lemmik geomeetriline Heartland Lace muster. Jälle! 2009 aastal tegin neid kokku palju - Jaanuaris ühe valge ja siis veel teise valge ka. Siis oli jupike vahet ning järgmise, järjekorras kolmanda tegin juunis - lilla räti tookord siis. Neljas sama mustriga sall sai valmis novembris - sügissombuse värviga ülemineku lõngast kootuna. Viies tuli kohe sinna järele, detsembrikuu esimene oli ilusates sinistes toonides ühekordsest lõngast - minu lemmik siiani. Ja täna näidatud ongi kuues juba
Nüüd ma luban, Heartland Lace´iga tuleb pisuke vahe. Üritan seda vahet siis ikka võimalikult pikaks venitada, seda ma ei hakka üldse lubamagi, et ma seda mustrit enam üldse ei kasuta, nii palju ma ennast ometi tunnen!

Mis muud kui nautige uues aasta esimest pikka nädalavahetust - esimese tööpäevani on veel 3 päeva aega! Vähemalt enamusel meist!
Möllake lumes!

Kristab posted @ 11:40 - Link - kommentaarid (12)
276703 visitors