Kristabi kätetöö
Kristabi kätetöö
Vahest on hea aeg maha võtta ja ise midagi teha
03 November 2008
Hakkame valmistuma... jõuludeks

Nädalavahetusel Kaksti juures Karlova raamatukogus nägin imeilusaid jõuluehteid, mis keegi oli käsitöö näitusmüügile toonud. Loomulikult ei pidanud ma vastu ja ostsin omalegi neid 2 tükki.

Nüüd ei andnud aga hing rahu ja üritasin taolisi ehteid ise omale juurde teha. Kõigepealt otsisin 2 päeva Tallinnas penoplasti kuule... aga pole ju seda õiget parajat suurust. Suure hädaga täna ostsin Tiimarist pakikese 5 väikse kuuliga, Abakhanist tsipake sätendavat kaalukangast juurde ja tegudele seltsimehed....

Võtsime pojaga mõlemad esimese kuuli, kangaribakesed lõigatud ja aeg liimimise kallale asuda. Oot-oot, mul ju nüüd tuub head Momendi liimi ostetud, rõõmustasin ette.... Ma ei tea, kas teist keegi on Momendi liimi ja penoplasti kokku üritanud viia? Ei maksa katsetada ütlen ma teile! Mina ei olnud ja ma ei osanud aimatagi, et see koht penoplastist, mis Momendiga kokku puutub, sulab kohe auklikuks Ja oligi juba 2 kuuli 5-st mängust väljas (40% raisus - ütleb peatselt endine sisekontrolli inimene minus). Ülejäänud kuulikesed nikerdasime siiski valmis. Oskari oma ei hakka näitama, täna juhtus tõesti harukordne lugu, et ta ka ise keeldub seda näitamast ( ja ma saan tast aru).

Aga minu selle aastased esimesed isetehtud jõuluehted said sellised


Paras jube nikerdamine ja arenguruumi veel on, aga tegemine mulle meeldis ja ka lõpptulemusega olen enamvähem rahul.
Kui nüüd ainult õige suurusega kuulid saaks, vot küll siis meisterdaks

Kena esmaspäevaõhtut kõigile!
Kristab posted @ 19:08 - Link - kommentaarid (9)
294128 visitors