Kristabi kätetöö
Kristabi kätetöö
Vahest on hea aeg maha võtta ja ise midagi teha
19 August 2008
KULD!!!Gerd Kanter on olümpiavõitja!Olümpia mulle meeldib. Nii suvel kui talvel. Ei saanud ju minagi Isetegija TK Käsitööolümpiast eemale jääda.
Peale registreerumist muidugi selgus igasuguseid raskendavaid asjaolusid (reisid, puhkused, ametivahetus, külalised, soolaleivapidu jne ine.) Aga lotsustasin mitte loobuda. Olümpia edenedes, selgus ka et ala valik polnud mulle sobilik ja poja vest ei hakanud sugugi sellisena välja paistma nagu mu mõtetes oli. Kuna tagasiside ei saanud, et kas võin ala muuta (esialgselt registreeritud asja asemel midagi muud teha) siis otsustasin nui neljaks alustatu lõpuni viia. Pealegi kulub talvel üks kodune vest ikka ära, mis siis et rahva hulka me sellega ei lähe. Et aga kunagi hiljem ära ei unustaks, et miks ma sellise koleda vesti lapsele tegin, siis otsustasin veidi vinti üle keerata ja põhjuse igavesest ajast igavesti nähtavaks teha .
PS. Lõpetasime olümpia Gerdiga ühel ajal!


Kiire pilt kaNüüd ruttu asju pakkima (hommikul Frankfurdi lennuki peale ja vähem kui tunni pärast Pisihaldja ja lastega öölaulupeole!

Ilupildid siis kunagi hiljem
Loodetavasti saan siis kuskilt tumedat lõnga kuskilt tsipakese juurde, et käeaugu ääred ka üle kududa saaks. Tegemist Love Garni lõngaga, mis Selveri Laadapäevadelt ostetud, Kui kellelgi on jupike üle, siis oleksin väga-väga tänulik.

Tsauki, me läheme nüüd puhkama!
Kristab posted @ 16:21 - Link - kommentaarid (13)
287981 visitors