Kristabi kätetöö
Kristabi kätetöö
Vahest on hea aeg maha võtta ja ise midagi teha
10 Mai 2008
Turule!

Suveti ma armastan turul käis. Tallinna keskturul, mitte oma kodu lähedal Nõmme turul, sest viimases on hinnad kallimad veel kui poes. Ja turul ei osta ma mitte lihakraami, vaid käin ainult juurikaletis - arbuus, herned, lillkapsas, tavaline kapsas, seened ja metsamarjad, hapukurk, maasikad ja muu taoline kraam , mis oma aias ei kasva (või ei ole veel valmis).
Ja üldjoontes mulle meeldib ökovärk - poes käin ikka riidest kotiga ja/või kilekotti kasutan nii kaua kui ribadeks laguneb.
Aga nende riidekottidega on ju see värk, et need kõik ju na heledad ja kui sul ikka ükskord mustikakarp seal ümber on läinud, või häda sunnil koti korraks maha toetad, siis plekid sellised, et enam ei kõlba selle kotiga poes käia.
Ravelrys surfates jõudsin selle asjani Eco Warrior Crochet Shopping Bag(keri aga julgelt allapoole).
Minupoolses vabas tõlkes oleks see siis "Ökosõdalase heegeldatud poekott" ja minu vaba tõlgendus (number 3 heegelnõela, 2 rulli linase nööri ja tsipakese sinise heegelniidi abil) sellest kotist näeb välja nii


Et suurusest aimu saada, siis vilets pilt kotist õlal on kah läbi peegli tehtud


Tegelikult tahtsin ma teile ka kirjutada ja näidata, mis saab siis teha kui selle kotiga tuua turult või poest:
* 100 g. võid * 2 spl suhkrut * 2 munakollast * 2 dl jahu * 1 spl kartulijahu
Ja siis veel
* ½ kg rabaraberitükke * 1 dl suhkrut * 2 spl vett * 1 tl kaneeli
ja kõige lõpuks ka veel
* 2 munavalget * 4 spl tuhksuhkrut * 2 spl mandlilaaste

Aga kuna mu just saabusin oma onutütre poja 8. aastaselt sünnipäevalt, siis olen ma grilli ja torti nii täis, et see jääb homseks (või mõneks teiseks korraks)

Kena õhtut!
Kristab posted @ 16:27 - Link - kommentaarid (8)
295951 visitors