Kristabi kätetöö
Kristabi kätetöö
Vahest on hea aeg maha võtta ja ise midagi teha
16 November 2007
Puhkuselt tagasi


Kas saab veel paremat lõõgastust olla, kui selline vaade, mis viimased 3 päeva avanes minu aknast. Vaadet imetlesin oma veekeskusest , laavakivi masaazhist, infrapuna saunast ja teistest protseduuridest ning imeheadest (ja tervislikest) söökidest jalutuskäikudest metsas ja rannas ning lapsega kaardimängust vabadel hetkedel.
Rannas tulid meie juurde need suursugused linnud

Kui meie piki randa jalutsaime, siis ujusid nad kalda ääres meile järele. Eks inimesed olid nad toitmisega ära harjutanud. Ja mis seal pattu salata, söötsime neid meiegi. SPA töötajad rääkisid, et need luiged on aastaid juba talveks kohale jäänud. Nii et ma väga ei muretse.
Ja metsas oli iga teise puu otsas selline "tundmatu loom"

Küll olid toredad need 3 päeva. Juba ootame järgmist sügist...

Ja käsitööst ka
Lõpuks sai valmis

Mõõdud 85x20 cm. 30 sakki ja 25 õit. Tegelikult mulle hirmsasti meeldis seda teha, ainult õite raami kinnitamine oli minu jaoks niivõrd tüütu nikerdamine, et see jäi venima. Aga mul on väga hea meel, et see tõesti valmis sai. Emale väga meeldis ja palus endale jõuludeks ka taoline teha. Ma ei tea kas ma just uut viitsin tegema hakata, võib olla kingin selle talle. Ma ei tea kas tohib inimesele jõuludeks kinkida asja, mida ta juba näinud on??
Aga siin siis viletsavõitu pilt sallist kaelas.

Iseenda pildistamine on ikka jube vastik asi ja reegline see ei õnnestu. Vähemalt mul mitte.
Aga nüüd uudistama, mis teie kõik vahepeal teinud ja rääkinud olete.
Ilusat reedeõhtut kõigile!
Kristab posted @ 16:44 - Link - kommentaarid (6)
295951 visitors