Kristabi kätetöö
Kristabi kätetöö
Vahest on hea aeg maha võtta ja ise midagi teha
12 November 2007
Mardilaadast hilinemisega
Käisin minagi lapsega Mardilaadal. Esimest korda. Ja muidugi meeldis mulle väga ja lapsele vist veelgi rohkem. Nüüd kui rahvas muljetanud ja pilte näidanud, siis jah, võin öelda minagi, et nägin seal isetegijaid TipTäpi ja Kuradikest (õigemini tema vesti - mäletan, et oli üks naine ja mina fikseerisin ära, et ahhaa Molly Ringwaldi vest, ja jube tuttav, et kus ma seda näinud olen - kodus nuputasin välja, et muidugi olen ma seda vesti ju siin näinud ) .
Aga jah, raha kulus palju - võtsin minnes automaadist 500 EEKi ja kui ma ära minnes mõtlesin, et võtaks veel ühe Eesti suitsuvuti koju maiustamiseks, siis kurbusega pidin tõdema, et täpselt 4 kahekroonist oligi ainult rahakotti jäänud ja suitsuvutist pidime siis loobuma. Aga ostsime siis põdravorsti ja maasinki.
Viimasest singist sai täna selline asi - meie pere lemmik - singi-juustupirukas
pirukas" border="0" alt="" />
Nojah, kui minu laps ainult ühest töötoast teise käis (ja enamuses sama asja vähemalt 2-3 korda tegi), siis mina ju sel ajal kõndisin saalis ringi. Ja iga ringiga sigines ühtteist juurde
Mardilaadalt" border="0" alt="" />
Puudu on Oskari puumõõk, isemeisterdatud vedru käevõrud (3tk), puidust medal, ja veel mõned vahaküünlad mida ta ise tegi.
Küll aga on pildil minu elu esimene heie, millest ehk saab midagi selle projekti raames, siis värvidega võlus mind ära Jõgeva villavabriku lillades toonides lõng, aga mul pole veel aimugi, mis sellest võiks saada. Kõigepealt sai sellest Oskari käte vahel 2 lõngakera. Ja siis imekenad puidust nööbid, milledest ma ei raatsinud mööda minna ja mille peab siis hakkama kampsunit külge kuduma. Ja siis veel pisike keraamiline päkapikk ja maalitud klaasalus, mis olid lihtsalt niii armsad ja arusaamatult odavad, et ma lihtsalt pidin need ostma Astangu keskuse boksist, kui Oskar kõrvallaua juures mesilasvahast ise küünlaid tegi.
Oli tõesti tore laat!
Aga täna-homme katsun viimase ponnistuse oma Vogue lillesalliga teha, et siis ülehomme sellega juba Laulasmaa SPAsse oma igasügisesele ihu ja hinge turgutusele minna, et talveks valmis olla. Oih see läheb raskelt - tegelikult ühtlaselt algusest saati, kõigepealt kudusin igapäev ühe õie ja nüüd kinnitan raami igal õhtul ühe õie (praeguse seisuga 12 paigas ja 9 veel).
Kena õhtut kõigile!
Kristab posted @ 20:34 - Link - kommentaarid (5)
295793 visitors