Kristabi kätetöö
Kristabi kätetöö
Vahest on hea aeg maha võtta ja ise midagi teha
27 September 2007
Head soov sügiseks
Olen vaadanud ja imetlenud siin TKV Hea soov sügiseks pakke ja nii hirmsasti tahaks ise ka kingitust teha (ja kingitust saada , ). Aga ei julenud ennast sellesse vahetusprojekti registreerida. Ma siin ikka selline suhteliselt uueke ja minu oskused ja fantaasia jäävad siin tegutsejaile ikka kõvasti alla, ja ei taha ju kellelegi pettumust ka valmistada. Aga just sellise sügisese asjakese isu tuli, sest ilmad on küll soojad, kuid enam ära ei peta - see ei ole enam mingi (vananaiste) suvi, vaid sügis on käes.
Ja eile õhtul ei tulnud und, olin näinud palju armsaid sügisesi kingitusi, kael oli natuke kange (mul pole ju salli ja kõik minu pluusid on suure kaelaaugaga) ja siis nägin veel eile kellegi blogis Snowdropist alguse saanud ananassisallikese maania järjekordset üliarmsat näidet, meenus, et minu voodi all lapse talveriiete hulgas on üks vana tädi kootud sall, mille laps ära põlgas, sest sall on liiga lühike, aga mille värvid mulle hirmsalt meeldivad.
Ühesõnaga matemaatika eriklassis käinuna tean ma väga hästi, et 1 + 1 + 1 +1 = 5.
Ja siin on siis täna 01:33 pildistatud SALL ENNE.
Ja siin on täna 22:05 pildistatud SALL PRAEGU.
No ja muidugi ei olnud mul kannatust hakata otsi peitma, vaid oli vaja kohe pilti teha
.

Tegelikult vist mingit viisi võiks see kvalifitseeruda kaselle aegumatu projekti alla. Aga totaalne see muutus ju tegelt ei olnud, sall jäi salliks ikka, nii et vist siiski mitte.

Ja lõpetuseks veel fakt, et kallis hr. Wai on ikka veel Euroopas ja seikleb praegu omapäi (8-päevasel eestikeelsel bussiekskursioonil) Pariisis. Kui kõik hästi läheb, peaks ta nädalalõpus taas Eestisse jõudma ja teisipäeval hakkab tagasi oma kodudzhunglisse lendama. Seni aga on nii minu ja mu sõprade jaoks olnud üheks toredamaks õhtuks olnud, see kui ta meie 8-le sõbrannala Hiina sööki tegi ja meid seda tegema õpetas. Siin on mr. Wai toidutegemis hoos. Igatahes too õhtu, ta vist küll mõtles, et ta on surnud ja sattunud pisikeste hiina meeste paradiisi, suured valged naised ümberringi ja tema kõige tähtsam. Ja siin onMr. Wai taevas.
Tegelikult peaks tema/temaga seiklustest Eestis raamatu kirjutama, ja isegi kui seda ulmekirjandusena müüa, siis usun, et oleks ikka veel kahtlejaid, et sellised asjad on liiga utoopilised...
Kristab posted @ 20:46 - Link - kommentaarid (7)
287983 visitors