Kristabi kätetöö
Kristabi kätetöö
Vahest on hea aeg maha võtta ja ise midagi teha
10 September 2007
Nii, viimane postitus, enne pikemaajalist sunnitud pausi, seoses Mr. Wai tulekuga (vt. Eelmine postitus).
Oli väga tore nädalavahetus – käisime lastega kirbuturul müümas ja läks väga hästi, ilm oli soe, sai hunnikust lasteasjadest lahti, laps teenis korraliku taskuraha (202 EEKi oli Oskari päeva saak). Ja siis ma sain omale sealt õhtuks „tütre” – kellega me vaipu kloppisime, kooki küpsetasime ja lilleseadet tegime.....Väga vahva vaheldus, ainult poeg Oskar pettus naistes – nii igavad, keegi taga ei aja, üle aia, kuuri katusele ja õunapuu otsa temaga ei roni ja NIII väikese asja nagu püssi laadimiseks on ka tema abi vaja... Isegi taigna mikserdamine, mis muidu eranditult tema tegevus on, ei lohutanud teda. Naised on titekad.., ausõna!
Ja üks tore uudis veel. Sain täna kätte ühe väga-väga ilusa asja, mida ma juba ammu endale tahtsin-Belli tehtud vaagen
Aitähh sulle! Võin öelda, et tegelikkuses on see veeeel ilusam kui pildil. Aga panen siis pildi sellest minu kodus ka (koos lilleseadega mille eile koos ome "kasutütrega" tegime)


Aga jah, homme algab üks suuur väljakutse minule ja kõigile tuttavatele-sõpradele, kes kunagi MaLaisias käinud ja mr. Waiga kohanud (täpsemalt loe eelmises postist). Ühesõnaga homme ta laekub ja tagasipilet on alles 2. oktoobriks. Küsisin, et mis ta Eestis näha tahab, ja ta arvas, et Venemaal tahaks käia ja Saksamaal (noh tema jaoks on Euroopa üks riik nagu Malaisiagi ja kui juba siia sattuda, siis käiks mitmes osariigis- nagu meiegi Malaisias). Pakkusime, et läheme Eesti loodusesse, metsa ja rappa (meie ju oleme enamuse ajast dzhunglis) ja Tallinna vanalinn on väga ilus. Kuid tema arvas et ta on puid ja maju Malaisias ka näinud, et tahaks näha suuri masinaid ja tehaseid -vabrikuid, et millega eestlased rikkaks on saanud - ei tea kas ta plaanib tööstusspionaazhiga tegelema hakata Aga samas meile olid ka kohalikud saeveskid, (noh kui Eestis sõidavad tee peal suured autod puukoormatega, siis seal on ju sarnase või suurema auto peal vaid üks jupike ühest puust) ja kui mõnest automüügiplatsist mööda sõitsime, siis pidi vaeseke ju alati oma pea peaaegu otsast ära keerama, niiii väga pakkusid need talle huvi
Ühesõnaga Mr. Wai Then (Kõrge) Lian (Taevas) Euroopas veedetava 3 nädala sisse on plaanitud - 8 päevane Pariisi reis (saab ta seal vähemalt omasugustega kohalikus Chinatownis suhelda), Uisutamine, Eesti saun (Malaisias hotelli saunas jäi tagumik ikka naks ja naks lava külge kinni - nii külm oli see), Väljasõit Ida-Virumaale (näitame talle Narva silla pealt Venemaad, mida ta niii väga näha tahtis ja käime Sillamäe kaevandusmuuseumis maa-alusel eksursioonil, kus ta siis võib masinaid näha), ühel päeval tulevad kõik sõbrannad mulle külla ja Mr. Wai teeb/ja õpetab meid tegema Hiina sööki. (Ta on vapustavalt hea kokk, tean seda omast käest ja üle kõige naudib ta tähelepanu, seega tõotab sellest õhtust tema reisi tipphetk tulla). Ja siis päevake SPAs, tema on ju oma kohaliku jõega harjunud, las nüüd laseb torudest alla ja mõnuleb mullivannis (loodame, et teda ikka lastebasseinist mujale ka lubatakse- ta on ju niii pisike). Ja rohkem plaane mul pole, aga ikka ei ole veel kõik tema siin oldavad päevad "programmiga kaetud". Kui keegi oskaks veel mingeid vihjeid anda, mida temaga teha.... Iga nõuanne on kuldaväärt... ette tänades... jne.
Aga jah, tal on kästud soojad riided selga panna ja kas see tema jaoks tähendab pikki sitsipükse ja pikkade käistega batikpluusi nagu ma sisimas kahtlustan, seda saab juba näha homme õhtul... Ja mina kardan, et kogu selle loo pärast jään ma veel jänni oma TK Must ja Valge projektiga, mille jaoks ma ka siinses foorumis väikest abi palusin.
Kohtumisteni peale 2. oktoobrit!


Kristab posted @ 15:45 - Link - kommentaarid (6)
287981 visitors