Kristabi kätetöö
Kristabi kätetöö
Vahest on hea aeg maha võtta ja ise midagi teha
07 Juuni 2009
Kiire ja lilla värv variatsioonides

Jube kiire kogu aeg. Aga see vist pole uudis ja ajanappus on kõigil.
Mitu suuremat tööd on poolikud, kuid kuna viimasel ajal poja klassilõpetamine, üritused, komandeeringud ja muidu kiire tööelu, siis pole eriti näputööks aega jäänud. Ja kunas mu poolikud näputööd on sõna otseses mõttes suured, siis haarasin eelmine nädal Riiga komandeeringusse minnes (Masu on täielik - Riia buss oli tihkelt laptop´idega ärimehi, -naisi täis, arvatavasti need samad, keda varem Tallinn-Riia-Tallinn lennukil kohatud sai), haarasin kaasa vardad, lõngakera ja kõige pealmise väljatrükitud sallimustri. Bussis asju välja võttes selgus, et mustriks oli sattunud Evelyn Clarki HEARTLAND Lace Shawl, mida see aasta juba 2 tükki tehtud on. Aga nüüd siis kolmas teie silmade ees
Mõõtudeks 165x83 cm, lõngaks Jõgeva Villavabriku ühekordne villane.

Mulle need geomeetrilised mustrid ikka väga meeldivad


Üritasin aias ka rätikust ilusaid pilte teha, aga üldse ei tulnud välja. Kuid objektiivi ette jäid teised lillad vormid, mis minu aias praegu kas hakkavad õide puhkema, õitsevad oma täies ilus või juba närbumas. Väike valik klõpsudest teilegi.
Juba 5 päeva pärast lähen selle aasta teisele suuremale reisile, seekord siis sihtkohaks Jordaania. Petra linn, Wadi Rumi kõrb (kuhu ööseks telkima jääme) ja Surnumeri on ehk need märksõnad, mis said selleks tõukejõuks, et selline ekstreemreis sai otsustatud ette võtta.
Ema ja tädi luhvtitasid selle reisi puhul oma riidekappe, mis nõuka-ajal kokku ostetud sitsikangaid täis - hakkan nüüd õmblema - pikki seelikuid, pükse, pikkade käistega pluuse ning pearätte . Kui mahti saan, siis näitan enne lähipäevil siingi, mis kokku vuristatud saab, kui ei, siis peale Jaanipäeva juba reisipiltidelt. (nojah, mul ju muidugi veebruaris, märtsis toimunud Maurutiuse reisi muljedki veel teiega jagamata , ehk läheb see kord paremini )

Kena pühapäeva kõigile!
Kristab posted @ 08:11 - Link - kommentaarid (8)
294151 visitors