Urrgas
Urrgas
Olen rõõmus, kui leiad siit blogist mõne idee, mida soovid kasutada võid seda julgelt teha.
18 Detsember 2011
Palju juttu ja palju pilte ka!
Vahel on nii, et mõni algselt hea idee kaotab massidesse levides suure osa oma võlust. Nii juhtus minu jaoks norrakate kootud jõulukuulidega, enam ei himusta neid oma kuuse külge.
Teisalt oli eelmisel aastal kuuse ehtimise ajaks kadunud meie kuuseehete kast. Nii sai mees kiirkorras poodi ehete järgi saadetud. Mees, kes üldse kogu jõulusaginast midagi ei arva, tõi koju kõige suurema ja ilmselt ka kõige odavama plastmunade komplekti. Noh, eks oma ilu oli kuus küljes neilgi. Aga kuna meie eelmise aasta kuusk ei kavatsenud üldse okkaid pudistama hakata ja oli toas veel veebruaris, said munad selle küljes üsna tolmuseks. Enne kokku pakkimist neid loputada püüdes voolas aga kraaniveega koos minema ka suurem osa kullatisest ja mulle jäi hulk musti plastikust palle. Ära ei visanud, ma kuidagi ikka veel ei suuda leppida tõsiasjaga, et enamus poest toodud asju on ühekordseks kasutamiseks.

Midagi hakkas koitma siis, kui nägin Sik-Saki tikitud jõulukuule!
Kuduma polnud ma ikka valmis, seega otsustasin viltida. Keerasin pallid villaloori ja sukasäärde ning panin pesumasinasse.
Ega vildikord kõige ühtlasem ei saanud, tuli ikka nõelaga järgi aidata. Aga tikkimiseks oli alus olemas!

Pildid said hädaga toas tehtud, kuna ei ole kindel, kas enne jõulu veel õues pildistamise ilma tuleb.Mustrite juures oli abiks kõigile tuntud Leida Kirstu raamata, aga mitte üks-ühele.Kuhu võimalik, lisasin litreid ja helmeid, et ikka sära ka oleks. Meil on see nagunii vaid jõuluajal lubatud.Maasikad on mu lemmikud, kui tikkimisest rääkida.See õnnetu plast-muna läks viltimise käigus lömmi. Lömmi kohale sai suur punane moon.Sel aastal sai mune kokku viis - aga toorikuid on veel üksjagu ootamas. Eks näis, kas jätkan järgmisel aastal sarnastega või tuleb mõni uus idee.


Urri posted @ 12:24 - Link - kommentaarid (21)
025958 visitors