Virqu Virgemad Hetked
Virqu Virgemad Hetked
Minu kahe väikse printsikese kõrvalt näpatud hetked, mis on täis käsitööd...
.: minust :.
Vanus: 28
Elukoht: Tuultepesa
Tähtkuju: vähk
.: meeldib :.
Mulle meeldib naer, mulle meeldib armastus ja mulle meeldib kõik see, mis meie sees on kaunist veel...
.: ei meeldi :.
...kui inimesed valavad oma halva tuju süütute kõrvalseisjate kaela...
.: Lemmikuid :.
Merxukene
Takjanupp
Mimmi käsitööd
Entera näputöö
Põrnika tegemised
-lola- looming
susser-vusserdised
Linca ise teeb
Epu teod ja mõtted
Perla omalooming
Koduperenaise käsitööd
Kelly käsitööd
Tsunaami hobilaegas
P6rguKiz
affenakalakese fantaasia viljad

.: Projektid:.

.: Postitused :.
Viimased postitused
Märts 2009

.: Külastused :.

029371

06 Märts 2009
Pehme ja soe

Juba üle aasta tagasi tekkis mul mõte, teha ema 50-ndaks juubeliks talle midagi ekstra-erilist, mida ei oleks mitte kellelgi. Ja kuna kõige erilisemad, südamlikumad ning hingega kingid on ikka need isetehtud, siis nii oligi loomulik, et kingi tegime koos õdede ja vennakesega ühisel mõttejõul ja otseloomulikult ise.
Idee oli teha oma armsale emale soe lapitekk, kuhu sisse õmbleksime ka iseendid. Selleks otsisime välja vanu ja ka uuemaid pilte meist kõigist, tema viiest lapsest ja meie uutest peredest, ning tegime spetsiaalselt teki jaoks ka päris uue perepidi. Fotod lasin Jajaa koopiakeskuses panna kangale.
Järgmisena tegime valmis tekipõhja (pilt vasakul üleval nurgas) ja sellele sättisime riidefotod. Kinnitasin need tekile ääristuspistereaga ning oligi valmis teki pealispind. Vahele vatiin ja alla vooder ning saigi ema endale teki, mis hakkab siiski täitma voodikatte ülesannet. Siin ta ongi: esimene pilt on tehtud enne fotode kinnitamist, järgmised aga juba valmistekist.


Kui emal on külm, saab ta nüüd end oma uue teki sisse kerra tõmmata ja niiviisi soojendame me teda hoolimata sellest, et tegelikult viibime temast kaugel (tema Soomes ja meie Eestis).
Siinkohal pean vääga tänama oma asibaagat, kes tegi kõik selleks, et ajanappuses saaksin täielikult pühenduda teki valmissaamisele (s.t hoolitses laste ja kodu eest). Sest nagu alati, nii juhtus ka sel korral, et tõsiselt asja kallale saime asutud alles nibin-nabin mõni nädal enne tähtaega.
Virqu posted @ 19:00 - Link - kommentaarid (6)