Virqu Virgemad Hetked
Virqu Virgemad Hetked
Minu kahe väikse printsikese kõrvalt näpatud hetked, mis on täis käsitööd...
.: minust :.
Vanus: 28
Elukoht: Tuultepesa
Tähtkuju: vähk
.: meeldib :.
Mulle meeldib naer, mulle meeldib armastus ja mulle meeldib kõik see, mis meie sees on kaunist veel...
.: ei meeldi :.
...kui inimesed valavad oma halva tuju süütute kõrvalseisjate kaela...
.: Lemmikuid :.
Merxukene
Takjanupp
Mimmi käsitööd
Entera näputöö
Põrnika tegemised
-lola- looming
susser-vusserdised
Linca ise teeb
Epu teod ja mõtted
Perla omalooming
Koduperenaise käsitööd
Kelly käsitööd
Tsunaami hobilaegas
P6rguKiz
affenakalakese fantaasia viljad

.: Projektid:.

.: Postitused :.
Viimased postitused
Mai 2009
Märts 2009
Jaanuar 2009
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008

.: Külastused :.

029371

22 Oktoober 2008
Midagi untsuläinut ja valmis saanut.


Juba ammu võtsin ma plaani teha endale koduperenaiselt saadud õpetuse järgi top. Aga kuna olin seekord lihtsalt mugav, siis tellisin lõnga e-poest koju kätte. Kui pakk käes, siis kohe lõin muidugi vardad pikemalt mõtlemata lõnga sisse ka. Pusisin, mis ma pusisin ja kui teisest tokist juba pool oli tehtud, avastasin oma tööd uurides, et need kaks tokki on veidi erineva tooniga. Tõesti kummaline, et ma seda varem tähele ei pannud, sest toonivahe oli tegelikult lausa märgatav.

Tuli välja, et viiest tokist kaks on ühest partiist ja kolm teisest, sellest siis ka toonivahe. Kuna ma aga sugugi sebratoppi ei tahtnud, siis harutasingi pooliku töö üles. Sain jällegi õppetunni. Omad vitsad peksavad, edaspidi ikka valin kõik lõngad ise ja enne tööleasumist kontrollin kõik korralikult üle. Seekord aga sedaviisi. Eks pean ilmselt minema oma lõngade järgi siis neile samatoonilist lisa otsima, et kunagi see ilus topike ka valmis saaks. Muidugi pärast üles harutamist läheb mul ilmselt jälle tükk aega, et end uuesti kokku võtta. Sest tavaliselt ikka kipub nii olema, et kui miski viltu kisub siis pean ma selle asja mõneks ajaks nurka viskama, kuni ebaõnnestumine vaikselt ununema hakkab ja uus tuhin jälle peale tuleb. Ja lisaks pean mõtlema ja uurima, kuidas neid lilli veidi pisemate aukudega teha...
Samas oli ikkagi ka hea, et vardad ruttu vabaks said, sest tegelikult oli ju kiirem talviste asjadega. Nii saingi valmis teha hoopis rahvusliku mütsi nr 2 endale (punase ja roosaga) ja rahvusliku mütsi nr 3 vanemale pojale (roheline). Siin ongi siis kõik kolm koos.

.
Kasutasin jällegi Kihnu troi mustrit. Erinevat on mütside juures lisaks värvidele niipalju, et seekordsed peakatted said kumbki kolm tutti, kui esimene, pisipoja oma, on kahega.
Nüüd aga on kavas suured remonditööd ja kolimine, nii et ilmselt niipea ma blogisse uusi täiendusi teha ei saa. Kõigile Isetegijatele aga nobedaid näppe, sest usun, et teiste tööde imetlemiseks ikka mõne hetke leian
Virqu posted @ 12:34 - Link - kommentaarid (9)