Virqu Virgemad Hetked
Virqu Virgemad Hetked
Minu kahe väikse printsikese kõrvalt näpatud hetked, mis on täis käsitööd...
.: minust :.
Vanus: 28
Elukoht: Tuultepesa
Tähtkuju: vähk
.: meeldib :.
Mulle meeldib naer, mulle meeldib armastus ja mulle meeldib kõik see, mis meie sees on kaunist veel...
.: ei meeldi :.
...kui inimesed valavad oma halva tuju süütute kõrvalseisjate kaela...
.: Lemmikuid :.
Merxukene
Takjanupp
Mimmi käsitööd
Entera näputöö
Põrnika tegemised
-lola- looming
susser-vusserdised
Linca ise teeb
Epu teod ja mõtted
Perla omalooming
Koduperenaise käsitööd
Kelly käsitööd
Tsunaami hobilaegas
P6rguKiz
affenakalakese fantaasia viljad

.: Projektid:.

.: Postitused :.
Viimased postitused
Mai 2009
Märts 2009
Jaanuar 2009
Oktoober 2008
September 2008
August 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Aprill 2008
Märts 2008

.: Külastused :.

029371

21 Mai 2008
Ussitan ka!
Endiselt olen veel heegeldamise lainel. Aga seekord proovisin ära pärliussi heegeldamise. Varem ikka piilusin neid teiste imeilusaid ussikesi, aga kartsin ise seda asja ette võtta. Õnneks leidsin üleeile õhtul isetegija foorumist
pärliussi teema alt tohutult palju õpetusi, soovitusi/nippe ja innustavaid pilte neist ussidest, nii et otsustasin samuti härjal sarvist haarata ja ära proovida. Tänu tublide isetegijate abile hakkaski kohe esimese katsetuse muster ilusti jooksma no on ikka hea see internet ... ei pea ise jalgratast leiutama hakkama.
Siin ongi minu esimene väike ussitus... (Ülemised kaks pilti), alumisel parempoolsel fotol on teine pärliuss ning all vasakul poseerivad nad koos.

Minust võib tulla vabalt järjekordne ussitamisesõltlane uus nakkus on igatahes küljes. (PS! Arvake, mida mu sõbrad ja sugulased hakkavad nüüdsest oma kingipakkidest leidma)
Virqu posted @ 10:15 - Link - kommentaarid (9)

06 Mai 2008
Tere jälle üle pika aja!
Tükk aega ei ole jõudnud nii kaugele, et siia mõni postitus lisada, kuid Isetegija lehel ja blogidel olen ometi silma peal hoinud ning ka minu ees ootavate tööde nimekiri on tänu neile kõvasti täiendust saanud.
Tehtud töödest ... vahepeal olen saanud peamiselt just sõpradele-sugulastele igasugu nipet-näpet töid teha, kuid fotole ei jõudnud neist püüda mitte midagi.
Siiski on töös üht-teist ka oma pere jaoks. Eriti palju on poolikuid õmblustöid. Kuid kuna mu õmblusmasin on hetkel paranduses/hoolduses, siis peab nende tööde virn veel ootama ja saan veidi aega heegeldamiseks. Seoses viimase aja prügikampaaniatega otsustasin veidi asju taaskasutada ... alustasin vannituppa saia-leiva ja muudest kilekottidest vaiba heegeldamist. Loodan, et mõne aja pärast on siis midagi ikka näidata ka. Aga oma suvel neljaseks saavale pojale sain valmis heegelmütsi, mille üle ta hästi õnnelik oli. See pidi üks väga hea müts olema, sest ei lenda tuulega peast minema (eelmisel suvel kadus tal sedasi nokamüts ära, millest ta siiani üle ei ole saanud).


Virqu posted @ 11:17 - Link - kommentaarid (2)