Unistustest tegudeni
Siilipopp
25 September 2008
Ootamatu sügis

Alles oli august ja vihmased kuid soojad ilmad ... ja vops - külm sügis käes (hetkel muidugi kurta ei saa). Poja suvine nokamüts vajas järsku kõrvukatvat asendust ja nii tuligi ette võtta mütsiprojekt. Ka tütrele, kes saatuse tahtel peab enamasti leppima suure venna väikese õena enamjaolt tumesinist värvi riietega, olen püüdnud roosade aksessuaaridega veidigi tüdrukulikumat joont lisada.

Esmalt triibumütsid:
Lõng -Titan Wool Winner (must, punane, heleroosa), tumeroosa on mu lõngajääkidest pärit.
Vardad - 3,5Siis läksid ilmad veel külmemaks nii et nooremale lapsele sai lausa õhematsorti talvekombe välja otsitud. Nii mõtlesin teha veidi paksema mütsi, kasutades juba mitmete poolt kasutatud kriuks2 blogis välja toodud mütsi mustrit. Omalt poolt muutsin seda nii palju (ilmselt selleks et lõngade põimimisega rohkem vaeva näha ) et tegin 3x3 siseruudu asemel 2x2 ruudu.
Lõngad: Titan Wool Winner (must) ja Happy wool
Vardad: ilmselt 3,5 sukavardadKa kindad on juba osutunud vajalikuks, mistõttu sai mõlemale lapsele tehtud ühesugused kindad, poisil vaid natuke suuremad. Praeguseks on üks poja kinnas juba kadunud, nii et pildile sain tütre omad. Lõng on aga kaotanud oma nimesildi.Hetkel veel käsil Koduperenaise lilleline topp, hästi mõnusast Titan Wool Egitto lõngast, aga kuna suveni on veel natuke aega, siis jõuan vahepeal ehk mõned mütsid-kindad-sallid valmis kududa. Ja pärlid tuleks käsile võtta.....
Siilipopp posted @ 20:45 - Link - kommentaarid (2)
136963 visitors