Unistustest tegudeni
Siilipopp
10 November 2008
Isadepäev

Sel aastal olin tõsiselt kimpus probleemiga, kuidas lastega issit üllatada ja vanaisadele rõõmu valmistada. Laupäeval läksin Tiimarisse, et litreid osta ja seal tuli mõte, et teeks kõigile kolmele Scrapbookid (eestikeelse nimetusega olen ... noh ei tea eesti keeles kuidas see on). Idee selline, et laste tähtsamad sündmused - sünnipäevad, tähtpäevad, jõulud jm peo-ja rõõmupäevad saavad kõik albumidesse kogutud.
Kuna see on mul esimene sedasorti ideevälgatus, siis tuli kõik vajalik praktiliselt nullist muretseda - veetsin Tiimaris tunnikese ja natuke peale ja jätsin sinna suurema summa. Ja saidki esimesed lehed albumidesse tehtud, esialgu issi ja Tartu vanaisa omad, Saaremaa vanaisa albumi kallal tuleb veel nokitseda, kuna selgus, et selline tegevus võtab tohutult palju aega, eriti koos kahe liigagi agara abilisega
Igastahes saavad albumid juba 10 päeva pärast uued lehed, kui pojal tema kolmas sünnipäev tuleb.
Ahjaa, tervitusloosung issile sai kah üles riputatud - edaspidi saab "issi" asemel panna teised päevakajalised märksõnad. Üldiselt on selline tegevus äärmiselt arendav nii lastele kui endale ja ühistegemine on veel omaette pluss. Tore oli vaadata kuidas pea kolmeaastane hüüdis Palju õnne, palju õnne ja ulatas albumi issile /taadale ja siis näitas kõike, mis seal on ja kes mida tegi.

Siilipopp posted @ 08:59 - Link - kommentaarid (7)
136977 visitors