Unistustest tegudeni
Siilipopp
24 Mai 2009
Peale Koduperenaise topi valmimist jäin loomingulise kriisi küüsi. Proovisin natuke siit, natuke sealt, aga lõpptulemus on ikkagi null. Eile käisin linnas käsitöö jm. poodide asukohti kaardistamas. Leidsin kaks super-poodi (sisaldades nii scrapbookingu, maalimise, tikkimise, tordikaunistamise, ehete tegemise jne. vahendeid) millede läbivaatamiseks kulus omajagu aega ja tegelikult oleks tahtnud kauemgi olla. Pood mis mul leidmata jäi oli korralik lõngapood. Natuke leidsin küll ühest ja teisest poest, aga sellist "õiget" ei leidnud. No näis, ehk saan mõnel laupäeval veel linnapeale kondama...
Tänu neile poodidele ja ühele (tõesti, vaid ühele!) ostule sain ma nii palju inspiratsiooni ja uut tõuget, et tegin ostetud hõberõngastest kohe kaks paari kõrvarõngaid.
Pildistama läksin rõdule, kus üritasin tükk aega võimalikult teravaid pilte saada. Lõpuks hakkas vihma tibutama ja tegin kiiresti sellised poolteravad pildid ära.

Ja lõpetuseks, vaade meie praeguse kodu rõdult päikesepaistelise ilmaga:

Siilipopp posted @ 14:32 - Link - kommentaarid (4)
07 Mai 2009
Täna on mul mehe sünnipäev. Kuivõrd viimaste nädalate terviseprohmakad ei ole mul jätnud tegutsemisvabadust, et korralikult mehe sünnipäevaks valmistuda, siis võtsime eile lastega ette kaart-kingituse kunstilistel ainetel. Norrasse kaasa sai mul võetud hunnikus värvipliiatseid ja üks karp õlipastelle (kust valge värv on kuhugi kodumaale jäänud). Pastellidega joonistamine-maalimine-pastelleerimine? oli nii mulle kui lastele esmakordne. Väga palju mängimisruumi annavad need küll. Selleks, et midagi korralikku teha, tuleb aga nagu iga teise asja puhul harjutada, testida ja uurida.
Sünnipäevaprojektiks sai jaapani köites kaardi-pildi-raamat, kus esikaanel minu ponnistus ja millele järgneb õnnesoovide leht ja õige mitu laste hurmavat pildikest (ühe peal on 3. aastaselt pojalt päris uhke auto, mis mu endagi tummaks võttis). Lapsed olid uhked ja mees õnnelik.2a. tütrelt:


3a. pojalt:

Siilipopp posted @ 12:15 - Link - kommentaarid (4)
03 Mai 2009


Lõpuks ometi sain valmis Koduperenaise topi! Aega läks aga asja sai. Ühtlasi on see mul esimene suurem kudumistöö ja suuremat sorti mustrijälgimistöö. Poleks juhised nii head olnud, poleks ma ilmselt sellega toime tulnud.
Lõngaks Titan Wool Egitto - kogukaal 244g, maikuu kaalulangetusse läks sellest 94g.Ja seljas ka - mahtus täitsa selga, kuni lõpuni olin kindel, et pean selle kellelegi ära kinkima, aga õnneks mitte (mul sai see lõng spetsiaalselt ühe seeliku pärast valitud, aga nüüd on tulemus selline, et seelik jäi Eestisse maha ja millal ma selle sealt kord kätte saan, ei tea).

Siilipopp posted @ 15:11 - Link - kommentaarid (16)
136963 visitors