Unistustest tegudeni
Siilipopp
18 Juuni 2009
On hetki mis on olulised, on mälestusi mis on elulised, on asju mis on kallid, on kohti mis on kaunid, on inimesi kes on erilised....
Üks kõige erilisem, kaunim, kallim, eluline ja oluline (...) on mu väike tütrekene - kui palju õnne ja rõõmu võib üks kaheaastane (juba?!) laps pakkuda.
Kui viltimist alustasin, oli mu esimeste karpide hulgas teistest veidi erinev karbike, mille kohta teadsin kohe, et sellest saab Grete klambrite-patsikummide hoiukarbike. Erinevaid kaunistusideed tulid ja läksid, oodates seda õiget ... eile see juhtuski. Tuli mõte, võtsin niitidekarbi, nõela, käärid ja alustasin ...Inspiratsiooniallikas ja karbiomanik ise:Hmm, ja nüüd mu 3-ne poeg küsib: "Aga kus minu oma on?" Tundub, et tuleb viltimine jälle ette võtta.
Siilipopp posted @ 13:05 - Link - kommentaarid (7)
04 Juuni 2009


Kolides Norrasse sai kaasa võetud ainult kõige hädavajalikum ehk just täpselt niipalju kui autosse mahtus. Nii jäid vanaemade ja vanavanaemade heegeldatud/kootud pitsilised laualinad (mida on omajagu kappi kogunenud, tekitamaks tunnet, et ma ise ei pea kunagi linikuid tegema) meid kodumaale ootama. Nüüd, olles end sisse seadnud, on tunne, et kodutunde juurde kuuluvad ka valged pitslinikud...

Esimese linikuüllitise jaoks kasutasin lõngajääke + ostsin võimalikult sarnast lõnga veel juurdegi. Lõngakadu 122 g. Liniku diameeter 56 cm. Muster leitud määramatutest internetiavarustest.

Venitamisel:


Laual:


Pilk pooleliolevale heegeldusele suunatud, võin öelda, et see ei jää viimaseks linikuks.Siilipopp posted @ 17:55 - Link - kommentaarid (4)
136971 visitors